Wydarzenia AIP UJ

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na wirtualne spotkanie z wybitnymi ekspertami Ministerstwa Finansów, którzy opowiedzą o możliwościach rozwoju i kariery. Pod koniec spotkania dostaną Państwo zaproszenie do Hack Yeah 2022 - największego stacjonarnego hackathonu w Europie.
więcej o Webinar: Jak zaprogramować swoją ścieżkę kariery zawodowej na sukces? #Transformacjacyfrowa #perspektywa #możliwości #rozwój (9.11.2022)

Aneta Foryś - specjalista w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich i Małgorzata Kwiecień, specjalista w Departamencie Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, koordynator projektu #StartUP Małopolska. Małgorzata Kwiecień przedstawi projekt StartUp , a Aneta Foryś ofertę pożyczkową dla startupów.
więcej o Webinar AIP UJ: Startupy na start! Wsparcie szkoleniowo-mentorskie z Funduszy Europejskich dla nowych firm (30.11.2022)

Celem webinaru będzie omówienie podstawowych działań które kierownictwo (właściciele) małej firmy mogą podjąć w celu wyeliminowania podstawowych zagrożeń z zakresu bezpieczeństwa informacji. W toku spotkania omówione będą typowe rozwiązania z zakresu zarządzania bezpieczeństwem informacji stosowane w dużych firmach i korporacjach, a następnie pokazane będzie w jaki sposób możemy je w praktyce zaadaptować do potrzeb mniejszych podmiotów gospodarczych.
więcej o Webinar AIP UJ: ABC Cyberbezpieczeństwa. Niewielka firma, wielkie cyberzagrożenia (23.11.2022)

W ramach tegorocznej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zaserwujemy kompendium wiedzy dot. obowiązków i praw przedsiębiorcy wobec konsumenta. Wybitny ekspert - dr Bohdan Widła podczas pierwszego spotkania z cyklu "Prawo a Internet" przekaże te informacje w sposób dostępny i przyswajalny!
więcej o Webinar AIP UJ: Ochrona konsumenta w Internecie. Podstawowe informacje dla przedsiębiorców (16.11.2022)

W ramach kolejnego wydarzenia z cyklu "Budowanie ścieżki zawodowej" dowiemy się, jak w środowisku zawodowym sprawić pozytywne wrażenie nawet przed pierwszym spotkaniem!
więcej o Webinar: Jak stworzyć profesjonalne CV i profil w serwisie LinkedIn? (8.11.2022)

We are delighted to invite you to the very first offline workshop in Academic Entrepreneurship Incubator for two years!
więcej o Onsite workshop: Team building for (future) startupers. Test your entrepreneurial potential (22.10.2022)

We współpracy z Biurem Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach cyklu "Budowanie ścieżki zawodowej". Podczas spotkań będziemy mieli okazję porównać pracę na własny rachunek oraz dołączenie do działającej organizacji i zobaczyć wady i zalety dwóch alternatywnych dróg rozwoju.
więcej o Planowanie Kariery Zawodowej - czyli jak zwiększyć swoje szanse na rynku pracy (26.10.2022)