Wydarzenia AIP UJ

Webinar: Badania UX, które się przydadzą. User Journey Map (25.06.2020)

Bartek Jaźwiński zaprezentuje case badania zrealizowanego dla jednego z największych na świecie dostawców oprogramowania dla firm hostingowych i agencji webdeweloperskich.
więcej o Webinar: Badania UX, które się przydadzą. User Journey Map (25.06.2020)

Webinar: Czy to działa? Facebook: mierzenie skuteczności działań. (16.06.2020)

Finalne szkolenie z cyklu Social Media Masterclass z dr Aleksandrą Powierską
więcej o Webinar: Czy to działa? Facebook: mierzenie skuteczności działań. (16.06.2020)

Webinar: Pomysł wart milion dolarów. Jak wejść z nim rynek? (03.06.2020)

AIP UJ serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie online.
więcej o Webinar: Pomysł wart milion dolarów. Jak wejść z nim rynek? (03.06.2020)

Projekt UNA.TEN (27.04-08.05) zakończony sukcesem!

Hackathon UNA.TEN "Transfer Emergency Now! 10 days for change" organizowany przez UNA Europa w odpowiedzi na wyzwania w związku z pandemią COVID-19, dobiegł końca. W ciągu ostatnich 2 tygodni ponad 100 studentów z uczelni partnerskich pracowało nad rozwiązaniami, które pozwolą sprostać czterem wyzwaniom: Rethink Culture & Entertainment, Online Digital Consent, Travelling and Tourism, Food Supply Chain. Z dumą prezentujemy rezultaty, które udało się wypracować naszym studentom pod okiem mentorów!
więcej o Projekt UNA.TEN (27.04-08.05) zakończony sukcesem!

Prelekcja na temat przekonań o sobie w biznesie z założycielką Fundacji "Sukces Pisany Szminką" Olgą Kozierowską oraz prezesem Inkubatorów AIP Dariuszem Żukiem.
więcej o Webinar: AIPomagamy. Przedsiębiorczość masz w sobie - zamień ją na biznes (11.05.2020)

UNA.TEN - poznajcie zespoły z UJ!

Przez 10 dni studenci oraz doktoranci, pod skrzydłami swoich mentorów, pracują w grupach, szukając możliwych rozwiązań na problemy z czterech obszarów problemów związanych z pandemią COVID-19
więcej o UNA.TEN - poznajcie zespoły z UJ!

Międzynarodowy projekt UNA.TEN rozpoczął się na UJ

27 kwietnia w Uniwersytecie Jagiellońskim rozpoczęliśmy międzynarodowy projekt UNA.TEN - "Transfer Emergency Now! 10 days for change" zorganizowany przez związek uniwersytetów europejskich UNA Europa.
więcej o Międzynarodowy projekt UNA.TEN rozpoczął się na UJ