Wydarzenia AIP UJ

Webinar: Crisis is coming! Kryzysy w mediach społecznościowych (01.04.2020).

Wraz z Aleksadandrą Powierską przyjrzymy się tym razem przykładom kryzysowej komunikacji i poznamy metody radzenia sobie z tego rodzaju sytuacjami, które nie omijają nawet największych i najbardziej doświadczonych graczy na rynku.
więcej o Webinar: Crisis is coming! Kryzysy w mediach społecznościowych (01.04.2020).

więcej o W związku z zagrożeniem zaistniałym przez COVID-19 zespół AIP UJ pracuje zdalnie.

Bezpłatne konsultacje prawne: SPP UJ w AIP UJ (19.03.2020) #3

Marcowa edycja bezpłatnych konsultacji prawnych w AIP UJ!
więcej o Bezpłatne konsultacje prawne: SPP UJ w AIP UJ (19.03.2020) #3

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Głównym Punktem informacyjnym Funduszy Europejskich w Krakowie zaprasza na spotkanie informacyjne na temat oferty wsparcia ze środków Funduszy Europejskich dostępnej w ramach perspektywy finansowej 2014-2020.
więcej o Spotkanie informacyjne: Jak pozyskać wsparcie Funduszy Europejskich? (23.03.2020)

Bezpłatne konsultacje prawne: SPP UJ w AIP UJ (27.02.2020) #2

Kolejna edycja bezpłatnych konsultacji prawnych w AIP UJ!
więcej o Bezpłatne konsultacje prawne: SPP UJ w AIP UJ (27.02.2020) #2

AIPsolutne Mistrzostwo? Tak! Doskonałe Social Media z AIP UJ w 4 krokach!
więcej o Social Media Masterclass. Ścieżka Mistrza SM: Jak pisać, by klikano WOW? Content marketing w Internecie (05.03.2020)

W Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości odświeżamy wiedzę na temat wad i zalet rożnych sposobów otworzenia działalności gospodarczej.
więcej o Szkolenie: ABC Przedsiębiorczości. Jak wybrać właściwą formę prowadzenia działalności gospodarczej? Ed.3 (25.02.2020)