Webinar: Jak zaprogramować swoją ścieżkę kariery zawodowej na sukces? #Transformacjacyfrowa #perspektywa #możliwości #rozwój (9.11.2022)

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na wirtualne spotkanie z wybitnymi ekspertami Ministerstwa Finansów, którzy opowiedzą o możliwościach rozwoju i kariery. Pod koniec spotkania dostaną Państwo zaproszenie do Hack Yeah 2022 - największego stacjonarnego hackathonu w Europie.

Na spotkaniu dowiesz się:
  •
  • o projektach, które realizuje Ministerstwo Finansów - robotyzacji, automatyzacji procesów, transformacji cyfrowej i nowych technologiach,
  • zaproszeniu do udziału w wyzwaniach #MF podczas HackYeah 2022,
  • o tym, jak aplikować do Ministerstwa Finansów, AK, CIRF,
  • będziesz miał okazje porozmawiać i zadać pytania do praktyków.

KIEDY: 9 listopada (śr), 17:00 - 18:00
Zapisy na wydarzenie ➡️

Link do wydarzenia zostanie przekazany zarejestrowanym uczestnikom w osobnej wiadomości.

Prelegenci:

Karolina Daniel-Berk – Naczelnik Wydziału Rekrutacji i Kształtowania Marki Pracodawcy. Menedżer z 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie HRM. Zajmowała stanowiska Dyrektora ds. Obsługi Klienta także Managera Działu Szkoleń i Rozwoju. Realizowała projekty HR-rowe dla międzynarodowych organizacji finansowych, FMCG i produkcyjnych, współpracowała z wieloma firmami szkoleniowymi. Od 2009 roku pracuje w Ministerstwie Finansów.
Pracowała nad rozwojem kadry zarządzającej, jako HR Business Partner, certyfikowany trener, asesor AC/DC. Magister psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (1998-2003). Koncentruje się na nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji i umożliwianiu ludziom realizacji ich potencjału.

Zbigniew Baranowski -bio MF

Zbigniew Baranowski - Radca Generalny, Departament Poboru Podatków, Ministerstwo Finansów, Lider Innowacji resortu finansów, ambasador programu GovTech Polska realizowanego pod auspicjami Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Doświadczony pracownik służb skarbowych. Ekspert w zakresie procesowego i materialnego prawa podatkowego. Wykładowca akademicki. Konsultant biznesowy „VATMAN” Krajowej Administracji Skarbowej w działaniach zwalczających nadużycia podatkowe. Trener Krajowej Szkoły Skarbowości. Project Manager kluczowych narzędzi i aplikacji wspierających pracę służb skarbowych. Analityk zajmujący się doskonaleniem polskiego systemu podatkowego. Członek Rady Programowej Krajowej Szkoły Skarbowości, w szczególności odpowiedzialny za obszar dydaktyki dotyczącej transformacji cyfrowej i nowych technologii.

Agnieszka WilczekAgnieszka Wilczek - zastępcaca Dyrektora Biura Dyrektora Generalnego MF, nadzoruje Centrum Robotyzacji Procesów Ministerstwa Finansów. Zawodowo związana z Ministerstwem Finansów od 2006 r. Pełniła funkcje kierownicze w zarządzaniu infrastrukturą informatyczną i projektem budowy Data Center MF. W okresie 2018–2020 była zastępcą Dyrektora Departamentu Informatyzacji i Rejestrów Sądowych w Ministerstwie Sprawiedliwości. Nadzorowała projektowanie i budowę systemu informatycznego obsługującego postępowanie sądowe. Realizowała projekty automatyzacji procesów biznesowych. Ukończyła Politechnikę Warszawską, studia podyplomowe dla kierowników zarządzających komórkami IT na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej – w obszarze Zarządzania i Finansów.

Wojciech Szczepanek - Dyrektor Departamentu & CTO, Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o.  Bio: TUTAJ

Radosław Nestorowicz - Dyrektor Pionu, Departament Aplikacji e-Usługowych, Centrum Informatyki Resortu Finansów. Bio: TUTAJ

Wojciech Marzycki -

Wojciech Marzycki - Pełnomocnik ds. Analizy Danych w Ministerwie Finansów.

Bio: TUTAJ

Joanna Marzycka - zdjęcie prelegentkiJoanna Marzycka - Dyrektor Biura Dyrektora Generalnego/ Dyrektor HR w Ministerstwie Finansów.

Bio: TUTAJ