Wydarzenia AIP UJ

Webinar: Flipcharttelling. Myślenie wizualne w biznesie (21.06.2022)

W ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2022 opowiemy o zastosowaniu narzędzi visual thinking - potędze rysunków i wizualizacji pomysłów, które przeradzają się w znakomite produkty i przynoszące zysk rozwiązania
więcej o Webinar: Flipcharttelling. Myślenie wizualne w biznesie (21.06.2022)

Podsumowujący warsztat z cyklu Akademii Wystąpień Publicznych
więcej o Webinar: Akademia Wystąpień Publicznych. Dykcja i impostacja głosu. Case Study (14.06.2022)
Projekt Una.Together zakończony sukcesem!

Dowiedz się, kto zwyciężył w międzynarodowym hackathonie. Find out who won the international project!
więcej o Projekt Una.Together zakończony sukcesem!
Una.Together closing event and showcase (13.05.2022)

13 maja mamy przyjemność zobaczyć wyniki pracy zespołów, które pracowały nad rozwiązaniami w zakresie fundamentalnych zagadnień otaczającego nas świata - różnorodności, równości i inkluzywności. Dołącz do hybrydowego wydarzenia transmitowanego w całej Europie!
więcej o Una.Together closing event and showcase (13.05.2022)

Zachęceni owocną współpracą, wraz z inkubatorem AlmaCube Uniwersytetu Bolońskiego UNIBO i międzynarodową firmą CRIF – flagowcem usług IT w zakresie bankowości i przedsiębiorczości w Europie rozpoczynamy nabór do II edycji "CRIF SmartUp" - programu stażowego, którego wynikiem będzie dołączenie do zespołu CRIF.
więcej o CRIF Smartup'22 - płatny program stażowy w formule open innovation (Summer 2022)

Zaprzyjaźnieni eksperci Departamentu Zarządzania Programami Operacyjnymi: Aneta Foryś i Bartłomiej Gąciarz przybliżą zagadnienia dot. finansowania ze środków UE, przydatne osobom, które chcą otworzyć własną działalność opartą na innowacjach.
więcej o Webinar: Jak pozyskać wsparcie na innowacje? Możliwości finansowania dla firm (24.05.2022)

AIP UJ zaprasza na drugie szkolenie z cyklu: Akademia Wystąpień Publicznych. O tym, jak wywierać pozytywne wrażenie na naszych odbiorcach oraz poczuć przyjemność ze świadomej i właściwej komunikacji, dowiemy się z warsztatów o sztuce pięknego mówienia.
więcej o Webinar: Akademia wystąpień publicznych. Dykcja i impostacja głosu bez tajemnic. Część II (17.05.2022)