Wydarzenia AIP UJ

Webinar: Moja Pierwsza Firma. Przewodnik - krok po kroku (22.03.2023)

We współpracy z Wydziałem ds. Przedsiębiorczości i Innowacji UMK tej wiosny jako nowinkę przygotowaliśmy dla Was serię szkoleń "Od czego muszę zacząć, aby prowadzić własną firmę?" Wszystko, co musisz wiedzieć na temat rejestracji firmy!
więcej o Webinar: Moja Pierwsza Firma. Przewodnik - krok po kroku (22.03.2023)

W ramach tegorocznej edycji Tygodnia Kształcenia zapraszamy na pierwsze wydarzenie z nowego cyklu "Akademia Przedsiębiorczych" popularny, mimo to ważny temat przybliży Michał Adamczyk - prezes zarządu Kraków Miastem Startupu!
więcej o Webinar: Akademia Przedsiębiorczych. Skuteczne metody zarządzania projektami (15.03.2023)

Zaprzyjaźniony eksperci z Działu Funduszy Europejskich opowiedzą o konkursie, w którym udział może wziąć każde przedsiębiorstwo!
więcej o Webinar: Bądź innowacyjny, bądź przedsiębiorczy! Wsparcie z Funduszy Europejskich dla firm (8.03.2023)
The Hackathon Promo Session (6.03.2023)

If you're business or IT-focused student please be invited to the Promo Session on the Hackathon organised by Euroclear in collaboration with the Academic Entrepreneurship Incubator of the Jagiellonian University. A hackathon is an event that brings people together and creates a collaborative environment for solving a certain problem. Be part of the event to work on the Challenges - business or ESG related to get a hands-on experience on real use cases in a corporate environment, while adopting Design Thinking techniques to reach a solution.
więcej o The Hackathon Promo Session (6.03.2023)
The Hackathon by Euroclear. Registration are opened till 9th of March!

Innowacyjność to Twoje drugie imię? Jeśli tak, to weź udział w naszym Hackathonie. Doświadczenie w IT mile widziane, ale niewymagane! Euroclear we współpracy z AIP UJ organizuje Hackathon dla studentów ostatnich lat, z kierunków związanych z biznesem/IT!
więcej o The Hackathon by Euroclear. Registration are opened till 9th of March!

Prawo przemysłowe brzmi dla Ciebie enigmatycznie? Jednak jak wszyscy wiemy: "nieznajomość prawa nie jest usprawiedliwieniem"! Czołowa specjalistka dr hab. Justyna Ożegalska-Trybalska wyjaśni główne kwestie związane z przedmiotem webinaru w wirtualnym świecie.
więcej o Webinar: Podstawy własności intelektualnej w Internecie - własność przemysłowa (25.01.2023)

2023 rozpoczynamy z przytupem pod hasłem: jak odnaleźć się w świecie VUCA (zmienności, niepewności, złożoności i niejednoznaczności)? Na ostatnim spotkaniu z cyklu zorganizowanym z Biurem Karier UJ, Paulina Hojda opowie jak kształtować karierę, by jutro nie zmarnować własnego potencjału.
więcej o Webinar: Jak być Lemem własnych kompetencji? O future skills i trendach rynku pracy (17.01.2023)