Planowanie Kariery Zawodowej - czyli jak zwiększyć swoje szanse na rynku pracy (26.10.2022)

We współpracy z Biurem Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach cyklu "Budowanie ścieżki zawodowej". Podczas spotkań będziemy mieli okazję porównać pracę na własny rachunek oraz dołączenie do działającej organizacji i zobaczyć wady i zalety dwóch alternatywnych dróg rozwoju.

Jeśli chcesz zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy i dowiedzieć się jakie kroki możesz podjąć w tym kierunku. Jeśli jesteś na etapie poszukiwania swojej pierwszej pracy lub chcesz dokonać zmiany dotychczasowego miejsca zatrudnienia lub po prostu chce dowiedzieć więcej o możliwościach jakie daje Ci rynek pracy zapraszamy na spotkanie.

Na spotkaniu dowiesz się:

• jakie są stadia rozwoju zawodowego;
  • jak dokonać autoanalizy;
  • jak wyznaczać zawodowe cele;
  • jak efektywnie przygotować się do wejścia na rynek pracy;
  • jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.

KIEDY: 26 października (śr), 17:00 - 19:00
Zapisy na wydarzenie ➡️

Link do wydarzenia zostanie przekazany zarejestrowanym uczestnikom w osobnej wiadomości.

Prelegentka:

Magdalena Kwak-Wójcik - socjolog i doradca zawodowy. Na co dzień pomaga studentom i absolwentom w przygotowaniu do swobodnego wejścia na rynek pracy, a jednocześnie wspiera ich rozwój zawodowy pracując w Biurze Karier UJ. W swojej pracy stawia na indywidualne podejście do każdego, aby zainspirować i zmotywować do działania. Dodatkowo jest organizatorem Targów Pracy na UJ oraz innych wydarzeń skierowanych do studentów i absolwentów.