Webinar AIP UJ: Startupy na start! Wsparcie szkoleniowo-mentorskie z Funduszy Europejskich dla nowych firm (30.11.2022)

Aneta Foryś - specjalista w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich i Małgorzata Kwiecień, specjalista w Departamencie Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, koordynator projektu #StartUP Małopolska. Małgorzata Kwiecień przedstawi projekt StartUp , a Aneta Foryś ofertę pożyczkową dla startupów.

Program akceleracji #StartUP Małopolska jest skierowany do startupowców, małych i średnich przedsiębiorców z terenu Małopolski, którzy chcą rozwijać swój biznes. Dzięki udziałowi w programie mają okazję zdobyć nowe kompetencje i umiejętności, dzięki którym rozwiną swoje firmy, udostępnią nowe produkty i usługi oraz wprowadzą je na nowe rynki.

Dołącz do naszego wybinaru, aby dowiedzieć się jakich firm szukamy do programu!

KIEDY: 30 listopada (śr), 10:00 - 12:00
Zapisy na wydarzenie ➡️

Link do wydarzenia zostanie przekazany zarejestrowanym uczestnikom w osobnej wiadomości.

Zdjęcie prelegentki Anety Foryś

Aneta Foryś - specjalistka ds. Funduszy Europejskich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. Doradza w zakresie funduszy inwestycyjnych. Ma na koncie szereg przeprowadzonych szkoleń oraz spotkań informacyjnych ukierunkowanych na rozwój przedsiębiorczości (m.in. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, Małopolski Festiwal Innowacji).

Zdjęcie prelegentki Małgorzaty Kwiecień

Małgorzata Kwiecień – specjalistka ds. projektów w obszarze przedsiębiorczości i rozwoju gospodarczego. Od wielu lat zaangażowana w przygotowanie i wdrażanie przedsięwzięć ukierunkowanych na wsparcie przedsiębiorczości w regionie, m.in. programu akceleracyjnego dla firm #StartUP Małopolska czy programu „Małopolska – tu technologia staje się biznesem”. Posiada bardzo duże doświadczenie w pozyskiwaniu środków europejskich.