Wydarzenia AIP UJ

Mentoring dla Przedsiębiorczych (Styczeń - Marzec 2017)

Rozwiń skrzydła - podejmij współpracę z Mentorem.
więcej o Mentoring dla Przedsiębiorczych (Styczeń - Marzec 2017)

Szkolenie: Mind Mapping - uporządkuj swoje myśli (23.02.2017)

AIP UJ zaprasza na kolejne szkolenie Bartosza Furtaka!
więcej o Szkolenie: Mind Mapping - uporządkuj swoje myśli (23.02.2017)

Zapraszamy na kolejne szkolenie w ramach współpracy AIP UJ i PolDoc.
więcej o Szkolenie: Od doktoratu do zatrudnienia - jak rozmawiać z potencjalnym pracodawcą (27.02.2017)

Gra edukacyjna ''Exit Room - Exit to Cracow" (17.11.2016)

"Exit to Cracow" - to pierwsza krakowska propozycja gry odnoszącej się do historii miasta, zabytków, sztuki, a nawet filmów wykorzystujących jego krajobrazy jako element fabuły.
więcej o Gra edukacyjna ''Exit Room - Exit to Cracow" (17.11.2016)

Pierwsze urodziny AIP UJ!!! (17.11.2016 ŚTP)

Zapraszamy do świętowania pierwszych urodzin Inkubatora!
więcej o Pierwsze urodziny AIP UJ!!! (17.11.2016 ŚTP)

Bez względu na to kim jesteś i w jakim miejscu swojego życia – uczeń, student, pracownik, przedsiębiorca, stan spoczynku zawodowego - są takie obszary, które ZAWSZE warto rozwijać.
więcej o Szkolenie: Być przedsiębiorczym, czyli jakie umiejętności rozwijać? (16.11.2016 ŚTP)

Sokrates podał sekret zmian, a na warsztatach dowiesz się, skąd czerpać energię i siły, aby te zmiany sprawnie wprowadzać i szybciej realizować wyznaczone plany.
więcej o Szkolenie: Przedsiębiorco, czy wiesz, jak pracować skuteczniej? - czyli jak w pędzącym świecie osiągać lepsze wyniki i czerpać radość z życia (15.11.16 ŚTP)