Szkolenie: Przedsiębiorco, czy wiesz, jak pracować skuteczniej? - czyli jak w pędzącym świecie osiągać lepsze wyniki i czerpać radość z życia (15.11.16 ŚTP)

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na warsztat
„Przedsiębiorco, czy wiesz, jak pracować skuteczniej? - czyli jak w pędzącym świecie osiągać lepsze wyniki i czerpać radość z życia”, odbywający się ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2016.

„Sekretem wszystkich zmian jest skoncentrowanie całej swojej energii, nie na zwalczaniu starego, lecz na budowaniu nowego” ~ Sokrates ​

Każdy przedsiębiorca potrzebuje dostosować swoje działania do zmieniającej się sytuacji rynkowej. Jest to warunek konieczny do utrzymania dobrej kondycji przedsiębiorstw i ich pozycji na rynku. Nie da się ukryć - zmiany są nieuniknione. Sokrates podał sekret zmian, a na warsztatach dowiesz się, skąd czerpać energię i siły, aby te zmiany sprawnie wprowadzać i szybciej realizować wyznaczone plany.

W programie:
- błędy dnia codziennego obniżające skuteczność działań
- dlaczego zarządzanie swoją energią jest ważniejsze niż zarządzanie sobą w czasie
- zdrowy mózg, czyli lepsze, szybsze i trafniejsze decyzje
- mądre planowanie, czyli jak radzić sobie z natłokiem obowiązków
- strategiczne zarządzanie stresem: antidotum na wypalenie i spadek motywacji.

Termin: 15.11.2016 (wtorek), godz. 17:00 - 20:00

Miejsce warsztatu: sala 109 I piętro Centrum Transferu Technologii CITTRU, ul. Czapskich 4, Kraków

Bilety: warsztat jest bezpłatny

Liczba uczestników: 15 – 25 osób

Zapisy: http://akademickiinkubatorprzedsiebiorczosci.evenea.pl/

W przypadku rezygnacji prosimy o informację na maila inkubator@uj.edu.pl.

Warsztat prowadzi

Justyna Pasionek - absolwentka Wydziału Matematyki UJ. Założyciel Performance Way Academy. Twórca autorskich szkoleń holistycznego podejścia do tematu produktywności i efektywności (w oparciu o koncepcję zarządzania energią chroniącą przed wypaleniem zawodowym i spadkiem poziomu zaangażowania w aktywnościach związanych z pracą i życiem prywatnym).

Swoją pracę oparła na własnym 16-letnim doświadczeniu w pracy z ludźmi jako nauczyciel, trener fitness, później przedsiębiorca oraz na aktualnych badaniach nad efektywnością ludzkiego mózgu i przyczynach braku zaangażowania w swoje działania. Łącząc wszystkie te elementy oraz wiedzę z rozwoju osobistego wypracowała własną unikalną metodę, która przynosi trwałe efekty. Prowadzi warsztaty w tematyce: zarządzania energią, strategicznego zarządzania stresem, work-life integration oraz servant leadership.

Jest mentorem i trenerem pomagającym wdrożyć zasady zarządzania energią w celu poprawy efektywności, produktywności oraz życia spójnego z głębokimi wartościami. Treningi prowadzi głównie z osobami indywidualnymi, dzięki czemu widzą one szybciej realne wyniki w poprawie własnego zaangażowania, organizacji zadań oraz ogólnego poziomu satysfakcji.