Wydarzenia AIP UJ

Na warsztatach dowiesz się o Metodzie S.M.A.R.T i do czego ona służy oraz liście 5 pierwszych kroków do realizacji świadomego, autonomicznego celu biznesowego.
więcej o Biznesowy Rozwój z AIP: S.M.A.R.T. w praktyce – przekonania na temat sukcesu i porażki (29.09.16)

Zapraszamy na szkolenie informacyjne z zakresu pozyskiwania środków z programów UE. Spotkanie poprowadzi Bartłomiej Gąciarz.
więcej o Biznesowy Rozwój z AIP UJ: Pozyskiwanie środków z Funduszy Europejskich (21.07.2016)

Biznesowy rozwój z AIP UJ: Wystąpienia publiczne inaczej (08.07.2019)

Przyjdź na warsztat i otwórz się na zmianę, dzięki której łatwiej poradzisz sobie z codziennymi wystąpieniami, a także podczas referatów i innych prezentacji, egzaminów.
więcej o Biznesowy rozwój z AIP UJ: Wystąpienia publiczne inaczej (08.07.2019)

Spotkanie z trenerem i osobą zmotywowaną do działania - Justyną Pasionek - zainspiruje Cię do podjęcia wyzwania. Dowiesz się, jak zarządzać swoją energią, by zwiększać produktywność.
więcej o Biznesowy rozwój z AIP UJ: Zarządzanie energią czyli produktywność bez tajemnic (22.06.2016)

Prelekcja: Startup i kultura? To możliwe! (01.06.2019)

Inspirująca prelekcja w ramach cyklu „Kulturoznawca zorientowany na karierę" prowadzona przez założycielkę startupu IKM - Justynę Langowską i koordynatora AIP Elę Zwolak. Zapraszamy!
więcej o Prelekcja: Startup i kultura? To możliwe! (01.06.2019)

Jeśli chcesz założyć startup, ale wizja płacenia podatków, pisania umów czy opłacania ZUSu spędza Ci sen z powiek przyjdź na szkolenie z podstaw księgowości...
więcej o Biznesowy rozwój z AIP UJ: Księgowość w startupie - nie taka straszna. Od Inkubatora do Spółki z o.o. (9.06.2016)

Po raz drugi zapraszamy na spotkanie informacyjne z zakresu pozyskiwania środków finansowania. Spotkanie poprowadzi Bartłomiej Gąciarz.
więcej o Biznesowy Rozwój z AIP UJ: Pozyskiwanie środków z Funduszy Europejskich (5.04.2016)