Wydarzenia AIP UJ

Szkolenie: Perswazja w wystąpieniach publicznych (30.11.2017)

AIP UJ zaprasza na szkolenie "Perswazja w wystąpieniach publicznych. Szkolenie poprowadzi Filip Werstler.
więcej o Szkolenie: Perswazja w wystąpieniach publicznych (30.11.2017)

Szkolenie: Oswoić innowacje i inteligentne specjalizacje (25.10.2017)

Zapraszamy na szkolenie "Oswoić innowacje i inteligentne specjalizacje".
więcej o Szkolenie: Oswoić innowacje i inteligentne specjalizacje (25.10.2017)

Warsztaty: Mój Własny Biznes (17.10.2017)

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ zaprasza do udziału w szkoleniu z "Mój Własny Biznes". O prowadzeniu firmy z własnego doświadczenia opowie Marta Kułaga.
więcej o Warsztaty: Mój Własny Biznes (17.10.2017)

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ zaprasza do udziału w szkoleniu z "Dress Code dla przedsiębiorcy, czyli ubieraj się jak człowiek sukcesu". Wykład poprowadzi stylistka i kreatorka wizerunku - Justyna Kowalcze.
więcej o Szkolenie: Dress Code dla przedsiębiorcy, czyli ubieraj się jak człowiek sukcesu (12.10.2017)

Warsztaty: Jak blogować i nie zwariować? (21.06.2017)

Jan Kaczmarczyk prowadzi blog o tym, jak z każdego dnia uczynić operacją specjalną - www.operator-paramedyk.pl. Jest mężem Ani, ojcem Jasia i Emilki. Zawodowo zajmuje się bezpieczeństwem w sektorze finansowym. Od sześciu lat pomaga innym w odkrywaniu i realizowaniu swoich celów.
więcej o Warsztaty: Jak blogować i nie zwariować? (21.06.2017)

Warsztaty: Mały Przedsiębiorca - Mały Matematyk (20.05.2017)

Kluczem do przedsiębiorczości jest matematyka. Rozpalanie dziecięcej ciekawości i zamiłowania do matematyki zaowocować może w przyszłości umiejętnością kreatywnego i logicznego myślenia, a to jedna z głównych cech postawy przedsiębiorczej.
więcej o Warsztaty: Mały Przedsiębiorca - Mały Matematyk (20.05.2017)

Szkolenie: Genotyp przedsiębiorcy (18.05.2017)

Na szkoleniu wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytanie jakie cechy osobowościowe ułatwiają start w biznesie i pomagają osiągnąć sukces. Kiedy już odkryjemy, że masz to „coś”, podpowiem Ci jak zacząć i gdzie szukać pomocy, by rozpocząć swoją przygodę z własnym startupem.
więcej o Szkolenie: Genotyp przedsiębiorcy (18.05.2017)