Warsztat: Jak to jest prowadzić własną firmę. Warsztaty oparte na nowatorskiej grze biznesowej! [24.04.2024]

Marzysz o własnym biznesie, ale nie wiesz, od czego zacząć? A może chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat kluczowych aspektów prowadzenia firmy? To wydarzenie jest dla Ciebie!

Podczas warsztatu będziesz miał/a okazję wcielić się w rolę przedsiębiorcy i poprowadzić własną firmę. To nie tylko zabawa, ale także cenna lekcja edukacyjna! Dzięki interaktywnej grze biznesowej poznasz tajniki sukcesu na rynku, zdobędziesz praktyczne doświadczenie oraz odkryjesz swoje mocne i słabe strony w prowadzeniu przedsięwzięcia biznesowego.

*Ze względu na testowy charakter gry biznesowej, osoby uczestniczące w spotkaniu będą proszone o podpisanie klauzuli poufności.

KIEDY: 24 kwietnia (środa), godz. 10:00 - 14:00
PRELEGENT: Mateusz Lewandowski
GDZIE: sala PKW WZiKS | warsztat

Link do rejestracji: https://forms.office.com/e/nGSusn52QS

Uwaga: liczba miejsc ograniczona!

Dr hab. Mateusz Lewandowski - pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jego zainteresowania badawcze skupiają się na procesie projektowania innowacji i przedsiębiorczości akademickiej. Przez ponad dekadę prowadził własną firmę, ma doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu strategii instytucji publicznych i organizacji pozarządowych.