Metody pokonywania stresu podczas wystąpień publicznych [10.04.2024]

Zbliża się konferencja i czujesz strach na myśl o swoim wystąpieniu? Zapraszamy na webinar dotyczący metod pokonywania stresu podczas wystąpień publicznych!

Celem głównym webinaru jest zrozumienie zagadnień związanych z trudnościami w przemawianiu publicznym oraz opanowanie technik radzenia sobie ze stresem nie tylko w wystąpieniach, ale także w życiu codziennym. Zostaną poruszone tematy czym jest stres, jakie są jego rodzaje, a także fizjologiczne i emocjonalne objawy.
Przyjrzymy się przyczynom stresu podczas wystąpień, oswoimy się z tematem strachu przed oceną publiczności. Ważnym aspektem będzie również perfekcjonizm oraz praca z krytykiem wewnętrznym. Po zapoznaniu się z bazową teorią przejdziemy do praktycznych
technik radzenia sobie ze stresem m.in technik oddechowych oraz sposobów relaksacji ciała i umysłu. Przejdziemy również przez istotne elementy w przemówieniach publicznych, sposoby na skuteczną komunikację w sytuacjach stresowych oraz uważność na swoje ciało.
Na końcu będzie przestrzeń na interaktywną sesja pytań i odpowiedzi z uczestnikami

Kiedy: 10 kwietnia (środa), godz. 15:00-17:00

Prelegentka: Sylwia Bubula

Gdzie: online | webinar

Zapisy na wydarzenie: https://bit.ly/pokonywanie-stresu

Link do wydarzenia zostanie przekazany zarejestrowanym uczestnikom w osobnej wiadomości.

Sylwia Bubula - Psycholog edukacyjny, holistyczna trenerka rozwoju. Pracuje w centrum psychologicznym z dziećmi I młodzieżą oraz w szkole prowadząc wsparcie psychologiczne oraz zajecia grupowe. Przez kilka lat prowadziła liczne warsztaty i szkolenia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych między innymi z tematów: samooceny, pozytywnego myślenia, radzenia sobie ze stresem efektywnej nauki oraz szkołę dla rodziców. Przez 3 lata należała do klubu mówców Toastamsters Inżynieria Słowa również zajmując stanowiska prezesa ds. Członkowstwa oraz PRu. Brała udział w konkursie mów na poziomie klubu oraz wyżej w konkursie międzyklubowym. Prowadziła webinary oraz kilka szkoleń dla korporacji m.in Alior Banku z tematów: radzenia sobie ze stresem oraz dbania o zdrowie psychiczne. Entuzjastycznie dzieli się wiedzą psychologiczną jak i tą zaczerpnięta z licznych spotkań klubu mówców.