Szukanie źródeł finansowania – granty, dotacje, crowdfunding [17.04.2024]

Masz pomysł, ale nie wiesz jak ruszyć z nim do przodu? Podczas tego szkolenia dowiesz się jak zaplanować projekt i uzyskać dla niego finansowanie. Zapraszamy do udziału!

Projekty, są jedną z podstawowych form działań każdej organizacji. W pracy nad projektem, najważniejsze są dwa aspekty: logika projektu oraz źródła jego finansowania. Logika (macierz) to „kręgosłup” projektu, który nadaje mu strukturę i sprawia, że jest on także czytelny dla ekspertów oceniających. Trafny dobór źródła finansowania zwiększa prawdopodobieństwo sukcesu. Pozyskiwanie grantów to nie podejście „uda się bądź nie”, ale strategia pisania projektu, wniosku, a także (a może przede wszystkim) źródeł jego finansowania. Podczas webinarium dowiesz się:
  • Jak opracować logikę projektu,
  • Że jeden projekt może oznaczać wiele wniosków,
  • Jak efektywnie szukać źródeł finansowania,
  • Na co zwrócić uwagę w ogłoszeniach o konkursach.

Kiedy: 17 kwietnia (środa), godz. 15:00-17:00

Prelegentka: dr Joanna Trzópek-Paszkiewicz

Gdzie: online | webinar

Zapisy na wydarzenie: https://bit.ly/szukanie-finansowania

Link do wydarzenia zostanie przekazany zarejestrowanym uczestnikom w osobnej wiadomości.

Joanna Trzópek-Paszkiewicz - Założycielka i wiceprezeska organizacji pożytku publicznego (www.blekit.org). Od 15 lat opracowuje, realizuje i rozlicza projekty dla podmiotów ekonomii społecznej, samorządów oraz podmiotów gospodarczych.Specjalistka ds. transferu technologii i klastrów, Menedżerka projektów badawczo- rozwojowych, Ekspertka ds. finansowo- księgowych, Dyrektorka zarządzająca. Zrealizowała kilkadziesiąt projektów społecznych, kulturalnych, sportowych i gospodarczych o łącznej kwocie dofinansowania ponad 100 mln zł (ustalenie źródła finansowania, opracowanie projektu, realizacja, rozliczenie). Pracowniczka badawczo-dydaktyczna w Zakładzie Przywództwa i Zarządzania w Edukacji. Absolwentka Zarządzania w oświacie i Zarządzania w sektorze publicznym na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej oraz Administracji na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.