Webinar: Jak pozyskać wsparcie Funduszy Europejskich? (27.11.2020)

Kolejny webinar w ramach współpracy z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Krakowie (Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego) zaprasza na spotkanie informacyjne na temat oferty wsparcia ze środków Funduszy Europejskich, dostępnej w ramach perspektywy finansowej 2014-2020.

Wsparcie Funduszy Europejskich
Podczas spotkania (prowadzonego w formie zdalnej) dowiesz się, jak wygląda rozwój przedsiębiorczości przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie 2014-2020.

Szczegółowy opis programu:

1. rozpoczynanie działalności gospodarczej (wsparcie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 dla osób powyżej 30 roku życia, wsparcie w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 dla osób do 29 roku życia, preferencyjne pożyczki na zakładanie działalności w projekcie "Pierwszy biznes Wsparcie w Starcie");
2. rozwój prowadzonej działalności gospodarczej (pożyczki na zwiększenie konkurencyjności MŚP, bony na specjalistyczne doradztwo);
3. realizację projektów innowacyjnych (wsparcie innowacyjnych pomysłów w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój: PFR Ventures; programy akceleracyjne, „Szybka ścieżka”, „Kredyt na innowacje technologiczne”);
4. aktywizację zawodową (kursy, szkolenia, studia podyplomowe) - wsparcie dla osób fizycznych i pracowników firm na podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

KIEDY: 27 listopada, 10:00 - 13:00

Zapisy na wydarzenie ➡️ http://bit.ly/AIPUJ-wsparcieEU2

Prelegenci:

Zdjęcie prelegentki Anety ForyśAneta Foryś - specjalistka ds. Funduszy Europejskich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. Doradza w zakresie funduszy inwestycyjnych. Ma na koncie szereg przeprowadzonych szkoleń oraz spotkań informacyjnych ukierunkowanych na rozwój przedsiębiorczości (m.in. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, Małopolski Festiwal Innowacji).

Zdjęcie prelegenta Bartłomieja GąciarzaBartłomiej Gąciarz - specjalista ds. funduszy europejskich w Urzędzi Marszałkowskim Województwa Małopolskiego, Absolwent Wydziału Prawa i Administracji. Ekspert z zakresu projektów badawczo – rozwojowych, posiadający 10 letnie doświadczenie w pozyskiwaniu środków Unii Europejskiej, doświadczony trener, na swoim koncie ma kilkadziesiąt przeprowadzonych szkoleń i spotkań informacyjnych.