Webinar: Akademia Wystąpień Publicznych. Dykcja i impostacja głosu. Case Study (14.06.2022)

Podsumowujący warsztat z cyklu Akademii Wystąpień Publicznych

Podczas ostatniego webinaru z cyklu Akademia Wystąpień Publicznych pojawią się odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadawali uczestnicy wcześniejszych spotkań, czyli:
  1. Jak radzić sobie z tremą przed wystąpieniem publicznym?
  2. Jak opanować stres w czasie wystąpienia publicznego?
  3. Jak zachowywać na się na scenie? Co zrobić  z rękoma i z ciałem podczas wystąpienia?
  4. Na co zwrócić uwagę wychodząc na scenę lub wchodząc w przestrzeń sceniczną?
  5. Gdzie patrzeć mając przed sobą dużą grupę ludzi?
  6. Jak używać mikrofonu? I jak mówić do mikrofonu?
  7. Jak przygotować się merytorycznie do wystąpienia?

Ponadto omówione zostaną m.in. najczęściej popełniane błędy językowe i błędy dykcyjne, w tym wymowa  liczebników.

Uwaga:
Pani od mówienia ma propozycję dla odważnych – audyt na żywo!

Podczas szkolenia online może być przeprowadzona analiza Twojego wystąpienia.

Nagraj do kamerki smartfona swoją wypowiedź, może być to krótka autoprezentacja.

Czas trwania filmiku - max 1 minuta.

W przesłanym nagraniu możesz odpowiedzieć też na pytania:

”Do czego potrzebna Ci jest sztuka mówienia?”

„Z czym masz największy problem podczas wystąpień publicznych?”.

W trakcie webinaru zrobimy maksymalnie 5 analiz, dzięki którym uczestnicy dowiedzą się nad czym należy popracować i co poprawić. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Na filmiki czekamy do 9 czerwca!

WAŻNE: będziemy mogli wykorzystać wyłącznie nagrania osób, które wyraża na to zgodę, poprzez wypełnienie ankiety (ankieta znajduje się pod poniższym linkiem do rejestracji na wydarzenie).

KIEDY: 14 czerwca (wt), 17:00 - 19:00
Zapisy na wydarzenie ➡️
Zarejestrowanym uczestnikom przekażemy link do wydarzenia w osobnej wiadomości

Prelegentka:

Zdjęcie prelegentki Patrycji Wachońska

Patrycja Wachońska - trenerka wystąpień publicznych. Prowadzi szkolenia indywidualne i grupowe z wystąpień na scenie, przed kamerą telewizyjną i internetową oraz przed radiowym mikrofonem. Właścicielka marki szkoleniowej "Pani od mówienia". Jej misją jest przypominanie o tym, że wyraźność i wyrazistość zawsze mają znaczenie.

Z wykształcenia animatorka kultury o specjalizacji teatr oraz absolwentka UW/ kierunki: dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz PR. W doświadczeniach zawodowych m.in. praca prezentera telewizyjnego i radiowego:  Radio Eska, Polskie Radio Wrocław, Radio Aplauz Wrocław, Radio Poznań, Radio Elka, Radio Wielkopolska. Wśród sukcesów medialnych wygrana w castingu Telewizji Polskiej i prowadzenie programu na żywo „Dzień Dobry w sobotę” w TVP1. Producentka imprez, konferansjerka, właścicielka firmy eventowej. 25 lat doświadczenia w pracy w mediach - radio i telewizja, 20 lat pracy w eventach.

Szkolenia zaczynała w 2002 roku od pracy instruktora teatralnego i recytatorskiego w Miejskim Ośrodku Kultury.