Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kreatywny Kampus

Czym jest Kreatywny Kampus?

Kreatywny Kampus to przestrzeń stworzona dla rozwoju działań kreatywnych studentów, doktorantów i pracowników zarówno Kampusu 600-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego, jak i całego Uniwersytetu!

Składa się ona z wydarzenia, które odbędzie się 15 Maja na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, oraz z konkursu, do którego zgłaszać można swoje pomysły na projekt, startup lub wynalazek do 26 kwietnia.

Na uczestników wydarzenia czekają liczne prelekcje, warsztaty, sesja networkingowa, oraz możliwość obserwacji pitch decków finałowych projektów konkursowych.

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE TUTAJ

Wydarzenia towarzyszące

Kreatywny Kampus jest wydarzeniem, któremu towarzyszą Targi E-NNOVATE. Są to międzynarodowe targi wynalazczości, gdzie nauka spotyka się z biznesem. Misją targów E-NNOVATE jest promocja innowacji w skali światowej, łączenie nauki z biznesem oraz wspieranie wystawców we wszelkich działaniach upowszechniających osiągnięcia naukowe. Targi E-NNOVATE są przeznaczone dla naukowców, startupów, dużych i małych firm, szkół, uniwersytetów i instytutów naukowych.


Równolegle do finału konkursu Kreatywny Kampus odbędzie się finał Semestraton SDG Challange# (PKW). Jest to Hackaton organizowany przez Przestrzenie Kreatywnej Współpracy, finansowany przez program Inicjatywa Doskonałości Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jego celem jest opracowanie rozwiązań dla realnych problemów otaczającej Nas społeczności, oraz ich wprowadzenie. Jest to II edycja Hackatonu, podczas którego w trakcie warsztatów studenci pracują pod opieką moderatora w interdyscyplinarnych zespołach.
Pliki do pobrania
pdf
Regulamin wydarzenia