Wydarzenia AIP UJ

UNA.TEN - poznajcie zespoły z UJ!

Przez 10 dni studenci oraz doktoranci, pod skrzydłami swoich mentorów, pracują w grupach, szukając możliwych rozwiązań na problemy z czterech obszarów problemów związanych z pandemią COVID-19
więcej o UNA.TEN - poznajcie zespoły z UJ!

Prelekcja na temat przekonań o sobie w biznesie z założycielką Fundacji "Sukces Pisany Szminką" Olgą Kozierowską oraz prezesem Inkubatorów AIP Dariuszem Żukiem.
więcej o Webinar: AIPomagamy. Przedsiębiorczość masz w sobie - zamień ją na biznes (11.05.2020)
Międzynarodowy projekt UNA.TEN rozpoczął się na UJ

27 kwietnia w Uniwersytecie Jagiellońskim rozpoczęliśmy międzynarodowy projekt UNA.TEN - "Transfer Emergency Now! 10 days for change" zorganizowany przez związek uniwersytetów europejskich UNA Europa.
więcej o Międzynarodowy projekt UNA.TEN rozpoczął się na UJ

W imieniu Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości UJ oraz CTT CITTRU chcielibyśmy zaprosić Państwa do uczestnictwa w międzynarodowym projekcie „Transfer Emergency Now!”, zorganizowanym przez związek uniwersytetów UNA EUROPA. Jednostką wiodącą działań w programie jest Uniwersytet w Bolonii, który zaprosił do wspólnych działań pozostałe uczelnie zrzeszone w koalicji UNA EUROPA.
więcej o Nabór uczestników do projektu UNA EUROPA "Transfer Emergency Now! 10 days for change" do 20.04.2020
Webinar: Crisis is coming! Kryzysy w mediach społecznościowych (01.04.2020).

Wraz z Aleksadandrą Powierską przyjrzymy się tym razem przykładom kryzysowej komunikacji i poznamy metody radzenia sobie z tego rodzaju sytuacjami, które nie omijają nawet największych i najbardziej doświadczonych graczy na rynku.
więcej o Webinar: Crisis is coming! Kryzysy w mediach społecznościowych (01.04.2020).

więcej o W związku z zagrożeniem zaistniałym przez COVID-19 zespół AIP UJ pracuje zdalnie.
Bezpłatne konsultacje prawne: SPP UJ w AIP UJ (19.03.2020) #3

Marcowa edycja bezpłatnych konsultacji prawnych w AIP UJ!
więcej o Bezpłatne konsultacje prawne: SPP UJ w AIP UJ (19.03.2020) #3