Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Odkrywamy narzędzia generative AI: dydaktyka i uczenie się [31.01.2024]

Odkrywamy narzędzia generative AI: dydaktyka i uczenie się [31.01.2024]

Zapraszamy na praktyczny warsztat przeznaczony dla początkujących użytkowników narzędzi generative AI, których celem jest odkrycie potencjału generative AI w świecie edukacji. Ten webinar jest idealny dla nauczycieli, wykładowców i wszystkich profesjonalistów edukacyjnych, którzy pragną zintegrować innowacyjne narzędzia AI w swojej codziennej pracy dydaktycznej.

Podczas naszego interaktywnego warsztatu skupimy się na praktycznym zastosowaniu generative AI w różnych aspektach dydaktyki, w tym:

- Przygotowanie Materiałów Dydaktycznych;
- Przygotowanie Ćwiczeń i Zadań;
- Generowanie Obrazów;
- Strategie nowoczesnego uczenia się z generative AI;
- Budowanie Własnych Modeli GPTs;

Dołącz do nas, aby odkryć, jak narzędzia generative AI mogą wzbogacić i odmienić metody nauczania, zapewniając jednocześnie inspirujące i efektywne środowisko edukacyjne dla Twoich uczniów.

KIEDY: 31 stycznia (środa), godz. 15.00-17.00
PRELEGENT: Konrad Sowa
GDZIE: Online | Webinar

Zapisy na wydarzenie: https://bit.ly/AI-dydaktyka-i-uczenie-sie

Link do wydarzenia zostanie przekazany zarejestrowanym uczestnikom w osobnej wiadomości.

Na zdjęciu znajduje się uśmiechający mężczyzna z krótkimi włosami i w okularachKonrad Sowa - pracuje w SMOK Ventures, czołowym polsko-amerykańskim funduszu venture capital, dedykowanym wsparciu startupów na wczesnym etapie rozwoju. Oprócz działalności inwestycyjnej, Konrad jest doktorantem na Akademii Leona Koźmińskiego, najlepszej uczelni biznesowej w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie prowadzi badania nad przełomową koncepcją human-AI collaboration.

Jako wykładowca, mentor i doradca startupów, Konrad dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, edukując w tematyce związanej ze startupami, venture capital, modelowaniem biznesowym i sztuczną inteligencją w biznesie. Wspierał liczne startupy w ramach różnych programów akceleracyjnych. Publikuje artykuły na temat generatywnej sztucznej inteligencji w renomowanych czasopismach naukowych i popularnonaukowych, przyczyniając się do rozwoju tej dziedziny.

Przed dołączeniem do SMOK Ventures, Konrad był menedżerem inwestycyjnym w hubraum, korporacyjnym inkubatorze startupów i funduszu, gdzie doskonalił swoje umiejętności w identyfikowaniu i wspieraniu obiecujących przedsięwzięć. Wcześniej zdobył cenne doświadczenie w consultingu, rozwijając swoją wiedzę w zakresie strategii biznesowej i innowacji.

W życiu prywatnym Konrad jest oddanym opiekunem dwóch psów rasy kundelbury. Uwielbia nurkowanie, kawę speciality i projekty DIY.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron