Warsztat: Jak to jest prowadzić własną firmę? Warsztaty oparte na nowatorskiej grze biznesowej! [23.01.2024]

Zapraszamy na kolejne spotkanie, które pozwoli odkryć świat strategii biznesowych i zarządzania.

Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję poznać kluczowe aspekty prowadzenia firmy poprzez udział w nowatorskiej grze biznesowej. Na bazie własnych doświadczeń uczestnicy będą mogli zrozumieć od czego zależy sukces firmy na rynku, a także poznać swoje mocne i słabe strony w zakresie prowadzenia przedsięwzięcia biznesowego. Warsztaty skierowane są do osób, które są zainteresowane prowadzeniem działalności gospodarczej, ale nie mają żadnego doświadczenia biznesowego.

*Ze względu na testowy charakter gry biznesowej, osoby uczestniczące w spotkaniu będą proszone o podpisanie klauzuli poufności.

KIEDY: 23 stycznia (wtorek), godz. 10.00 - 14.00

PROWADZĄCY: Dr hab. Mateusz Lewandowski

GDZIE: Sala PKW | warsztat

Zapisy na wydarzenie: https://bit.ly/AIPUJ-gra-biznesowa-EDUBI

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona.

Na obrazku znajduje się dr hab. Mateusz Lewandowski, jest w okularach, ma krótkie włosy.Dr hab. Mateusz Lewandowski – pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jego zainteresowania badawcze skupiają się na procesie projektowania innowacji i przedsiębiorczości akademickiej. Przez ponad dekadę prowadził własną firmę, ma doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu strategii instytucji publicznych i organizacji pozarządowych.