Webinar: Fundusze Europejskie na rozwój przedsiębiorczości [6.12.2023]

Cykl: "Jak pozyskać środki z Funduszy Europejskich" to ważny punkt w ofercie wsparcia AIP UJ! Przyjdź i dowiedz się o obecnych możliwościach wsparcia z Funduszy Europejskich.

Pozyskiwanie środków z Funduszy Europejskich jest skomplikowaną łamigłówką? A może ciężko jest zorientować się z jakiego dofinansowania można skorzystać przy tworzeniu projektu? Jeśli jedno z tych pytań brzmi znajomo, serdecznie zapraszamy Państwa na webinar z serii "Jak pozyskać środki z Funduszy Europejskich".

Omówione w nim zostaną kwestie dostępnego wsparcia z Programu Fundusze Europejskie dla Nowocznesnej Gospodarki (FENG) z Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski (FEM). Podczas spotkania zostaną również przedstawione najważniejsze założenia planowanych w najbliższym czasie konkursów grantowych, oraz nakreślone zostaną kryteria ubiegania się o środki z nich.

Webinar przeznaczony jest dla każdego, bez względu na doświadczenie w otrzymywaniu finansowania. Nakreśli on obecne możliwości czerpania ze środków Unii Europejskiej, oraz kluczowe zakresy tematyczne projektów, które mogą się o nie ubiegać.

KIEDY: 06 grudnia (środa), godz. 10.00-12.00

PRELEGENCI: Aneta Foryś, Bartłomiej Gąciarz

GDZIE: online | webinar

Zapisy na wydarzenie: https://bit.ly/fundusze-europejskie

Link do wydarzenia zostanie przekazany zarejestrowanym uczestnikom w osobnej wiadomości.

Prelegenci:

Na obrazku znajduje się uśmiechnięta prelegentka - Aneta Foryś, która ma długie ciemne włosy.Aneta Foryś - specjalistka ds. Funduszy Europejskich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. Doradza w zakresie funduszy inwestycyjnych. Ma na koncie szereg przeprowadzonych szkoleń oraz spotkań informacyjnych ukierunkowanych na rozwój przedsiębiorczości (m.in. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, Małopolski Festiwal Innowacji).

Na zdjęciu znajduje się uśmiechnięty prelegent Bartłomiej Gąciaż, on jest w okularach.

Bartłomiej Gąciarz - specjalista ds. funduszy europejskich w Urzędzi Marszałkowskim Województwa Małopolskiego, Absolwent Wydziału Prawa i Administracji. Ekspert z zakresu projektów badawczo – rozwojowych, posiadający 10 letnie doświadczenie w pozyskiwaniu środków Unii Europejskiej, doświadczony trener, na swoim koncie ma kilkadziesiąt przeprowadzonych szkoleń i spotkań informacyjnych.