Webinar: Jak skutecznie sięgać po fundusze unijne? [29.11.2023]

Cykl jak pozyskać środki z Funduszy Europejskich jest niezbędny w ofercie wsparcia AIP UJ! A współpraca z ekspertami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego - czystą przyjemnością. Przyjdź i dowiedz się o obecnych możliwościach wsparcia z Funduszy Europejskich.

Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie informacyjne w tym roku akademickim , które będzie prowadzone przez naszych cenionych ekspertów z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich - Anetę Foryś i Bartłomieja Gąciarza. Podczas spotkania zostaną omówiony temat efektywnego pozyskiwania i wsparcia z funduszy unijnych. W trakcie prezentacji omówione zostaną dostępne programy unijne oraz praktyczne kroki niezbędne do złożenia wniosku na pozyskanie dofinansowania. Nasi eksperci wyjaśnią również, jak przebiega proces realizacji projektu oraz udzielą wskazówek dotyczących sukcesywnego rozliczenia projektu. Dołączcie do nas, aby zdobyć kluczową wiedzę na temat pozyskiwania funduszy unijnych i realizacji własnych projektów!

KIEDY: 29 listopada (środa), godz. 10.00-12.00

PRELEGENCI: Aneta Foryś, Bartłomiej Gąciarz

Zapisy na wydarzenie: https://bit.ly/AIPUJ-jak-pozyskac-srodki-z-FE

Link do wydarzenia zostanie przekazany zarejestrowanym uczestnikom w osobnej wiadomości.

Prelegenci:

Na obrazku znajduje się uśmiechnięta prelegentka - Aneta Foryś, która ma długie ciemne włosy.Aneta Foryś - specjalistka ds. Funduszy Europejskich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. Doradza w zakresie funduszy inwestycyjnych. Ma na koncie szereg przeprowadzonych szkoleń oraz spotkań informacyjnych ukierunkowanych na rozwój przedsiębiorczości (m.in. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, Małopolski Festiwal Innowacji).

Na zdjęciu znajduje się uśmiechnięty prelegent Bartłomiej Gąciaż, on jest w okularach.

Bartłomiej Gąciarz - specjalista ds. funduszy europejskich w Urzędzi Marszałkowskim Województwa Małopolskiego, Absolwent Wydziału Prawa i Administracji. Ekspert z zakresu projektów badawczo – rozwojowych, posiadający 10 letnie doświadczenie w pozyskiwaniu środków Unii Europejskiej, doświadczony trener, na swoim koncie ma kilkadziesiąt przeprowadzonych szkoleń i spotkań informacyjnych.