Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Webinar: Odkrywamy narzędzia generative AI: ChatGPT w edukacji i nauce [22.11.2023]

Webinar: Odkrywamy narzędzia generative AI: ChatGPT w edukacji i nauce [22.11.2023]

Pierwsze spotkanie z cyklu „Odkrywamy narzędzia generative AI” wprowadzi w obszar zastosowania generatywnej sztucznej inteligencji w edukacji, koncentrując się na praktycznym wykorzystaniu ChatGPT.

Dołącz do naszego szkolenia poświęconego zastosowaniu generatywnej sztucznej inteligencji w edukacji i nauce - czyli o tym jak uczyć się, uczyć innych, lub korzystać z ChatGPT na studiach. W trakcie spotkania zanurzysz się w świecie ChatGPT i dowiesz się, jak skutecznie wykorzystać jego możliwości w kontekście akademickim i edukacyjnym.

Podczas szkolenia omówimy kluczowe zagadnienia związane z ChatGPT, takie jak: prompting, metody optymalizacji wyników, zrozumienie i radzenie sobie z "halucynacjami" modelu oraz etyka stosowania ChatGPT w kontekście akademickim, w tym w zadaniach domowych. Będziemy także dyskutować o innych aktualnych tematach związanych z generatywną sztuczną inteligencją w edukacji i nauce.

To szkolenie jest idealne dla tych, którzy są na początku swojej przygody z generative AI, tj. takich, które nie korzystały wcześniej lub mało korzystały z narzędzi generative AI, a które chciałyby pogłębić swoją wiedzę o ChatGPT i lepiej zrozumieć jego zastosowanie w kontekście naukowym. Nie wymagamy wcześniejszej wiedzy technicznej, ale zachęcamy do aktywnego uczestnictwa i zadawania pytań.

KIEDY: 22 listopada (środa), godz. 15.00-17.00

PRELEGENT: Konrad Sowa

GDZIE: Online | Webinar

Zapisy na wydarzenie: https://bit.ly/AIPUJ-chatgpt-w-edukacji-i-w-nauce

 

Link do wydarzenia zostanie przekazany zarejestrowanym uczestnikom w osobnej wiadomości.

Prelegent:

Na zdjęciu znajduje się uśmiechnięty człowiek (prelegent - Konrad Sowa) w okularach.Konrad Sowa - pracuje w SMOK Ventures, czołowym polsko-amerykańskim funduszu venture capital, dedykowanym wsparciu startupów na wczesnym etapie rozwoju. Oprócz działalności inwestycyjnej, Konrad jest doktorantem na Akademii Leona Koźmińskiego, najlepszej uczelni biznesowej w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie prowadzi badania nad przełomową koncepcją human-AI collaboration.
 

Jako wykładowca, mentor i doradca startupów, Konrad dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, edukując w tematyce związanej ze startupami, venture capital, modelowaniem biznesowym i sztuczną inteligencją w biznesie. Wspierał liczne startupy w ramach różnych programów akceleracyjnych. Publikuje artykuły na temat generatywnej sztucznej inteligencji w renomowanych czasopismach naukowych i popularnonaukowych, przyczyniając się do rozwoju tej dziedziny.

Przed dołączeniem do SMOK Ventures, Konrad był menedżerem inwestycyjnym w hubraum, korporacyjnym inkubatorze startupów i funduszu, gdzie doskonalił swoje umiejętności w identyfikowaniu i wspieraniu obiecujących przedsięwzięć. Wcześniej zdobył cenne doświadczenie w consultingu, rozwijając swoją wiedzę w zakresie strategii biznesowej i innowacji.

W życiu prywatnym Konrad jest oddanym opiekunem dwóch psów rasy kundelbury. Uwielbia nurkowanie, kawę speciality i projekty DIY.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron