Webinar: Na rollercoasterze. O innowacyjnym marketingu w startupach [20.10.2023]

Zapraszamy na wydarzenie - "Na rollercoasterze. O innowacyjnym marketingu w startupach", które odbędzie się w ramach tegorocznej Nocy Innowacji. To unikalne szkolenie, które pomoże uczestnikom zgłębić podstawy marketingu startupów i zrozumieć jego charakterystykę.

Podczas szkolenia zostanie omówiono, jak tworzyć skuteczne strategie marketingowe, które pomogą startupowi wyróżnić się na konkurencyjnym rynku. Zgłębimy się w inspirujące przykłady udanych strategii startupów z Polski i zagranicy oraz tajniki budowania unikalnej marki. Przedstawimy najnowsze narzędzia i trendy digital marketingu, które pomagają dotrzeć do grupy docelowej.

Warsztat jest skierowany do osób na początku swojej przygody z digital marketingiem. Skorzystaj się z tej unikalnej okazji do rozwoju swojej wiedzy i umiejętności w obszarze marketingu startupów.

KIEDY: 20 października, godz. 15.00-17.00
PRELEGENTKA: Natalia Sowa

Zapisy na wydarzenie: https://bit.ly/AIPUJ-innowacyjny-marketing-w-startupach

Link do wydarzenia przekażemy zarejestrowanym uczestnikom w osobnej wiadomości.

Prelegentka:

Natalia Sowa jest digital marketerką z wieloletnim doświadczeniem w branży. Zdobywała je m.in. w polskim startupie z branży digital health uPacjenta, gdzie miała okazję uczestniczyć w jego rozwoju i zbudować od podstaw zespół marketingowy. Wcześniej pracowała w różnych środowiskach – agencji marketingowej, korporacji, a także software house, w którym zgłębiała tajniki marketingu b2b w technologii. Ukończyła Zarządzanie Mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Marketing i komunikację rynkową na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W swojej pracy skupia się na wykorzystaniu innowacyjnych technik digital marketingu, budowaniu silnej marki i mentoringu swojego zespołu.