Warsztaty: Jak to jest prowadzić firmę? Warsztaty oparte na nowatorskiej grze biznesowej! [18.10.2023]

Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję doświadczyć podstawowych aspektów prowadzenia firmy poprzez aktywny udział w nowatorskiej grze biznesowej. Na bazie własnych doświadczeń uczestnicy będą mogli zrozumieć od czego zależy sukces firmy na rynku, a także poznać swoje mocne i słabe strony w zakresie prowadzenia firmy. Warsztaty są skierowane do osób, które zastanawiają się nad prowadzeniem własnej działalności gospodarczej, ale nie mają żadnego doświadczenia biznesowego.

KIEDY: 18 października, godz. 09.00-12.00
PROWADZĄCY:  Mateusz Lewandowski
GDZIE: Sala PKW (Przestrzenie Kreatywnej Współpracy, WZiKS) | warsztat

Zapisy na wydarzenie: https://bit.ly/AIPUJ-nowatorska-gra-biznesowa-jak-prowadzic-firme

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona

Prowadzący:

Dr hab. Mateusz Lewandowski – pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jego zainteresowania badawcze skupiają się na procesie projektowania innowacji i przedsiębiorczości akademickiej. Przez ponad dekadę prowadził własną firmę, ma doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu strategii instytucji publicznych i organizacji pozarządowych.