Webinar: Moja Pierwsza Firma. Przewodnik - krok po kroku (28.06.2023)

Podczas szkolenia, które prowadzi pracownik Punktu Obsługi Przedsiębiorcy – Pan Bartosz Dasios, dowiemy się jaką drogę należy przejść aby otworzyć działalność gospodarczą w Krakowie. Wyjaśniamy jak zrobić to przez internet, a także osobiście w Urzędzie Miasta Krakowa, informujemy również jak potwierdzić Profil Zaufany EPUAP. Następnie dowiemy się jak Kraków wspiera przedsiębiorców. Wymienione są formy wsparcia oraz bezpłatne punkty konsultacyjne gdzie możemy zasięgnąć szerszych informacji. Szkolenie również wyjaśni nam jak wyglądają sprawy opłat ZUS oraz jakie formy opodatkowania możemy wybrać. Na koniec dowiemy się jakie są obecnie dofinansowania na otwarcie własnej działalności gospodarczej.

KIEDY: 28 czerwca (śr), 17:00 - 19:00
PRELEGENT: Bartosz Dasios

Zapisy na wydarzenie: https://bit.ly/AIPUJ-pierwsza-firma-krok-po-kroku
Link do wydarzenia zostanie przekazany zarejestrowanym uczestnikom w osobnej wiadomości.

Prelegent:

Zdjęcie prelegenta Bartosza DasiosaBartosz Dasios - absolwent Psychologii Biznesu, od 5 lat pracownik Urzędu Miasta Krakowa – Punktu Obsługi Przedsiębiorcy. Od kilku lat zaangażowany w promowanie przedsiębiorczości wśród młodzieży. Prywatnie pasjonat podróży i miłośnik zwierząt.​