Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Webinar: Odkryj Sztuczną Inteligencje. W poszukiwaniu Yeti. Praktyczny przewodnik po generatywnym AI dla startupów (13.06.2023)

Webinar: Odkryj Sztuczną Inteligencje. W poszukiwaniu Yeti. Praktyczny przewodnik po generatywnym AI dla startupów (13.06.2023)

Dołącz do nas na warsztacie nt. wykorzystania generatywnej sztucznej inteligencji w startupach. Warsztat ten ma na celu wprowadzenie uczestników w tajemnice generatywnej sztucznej inteligencji, ze szczególnym naciskiem na zastosowanie ChatGPT. Jest to warsztat praktyczny - po krótkim wstępie, uczestnicy będą mieli do wykonania kilka zadań w specjalnie przygotowanej symulacji. 

Podczas warsztatu dowiesz się, jak efektywnie wykorzystać tę technologię do poprawy obsługi klienta, tworzenia treści i komunikacji biznesowej. Poznasz sprawdzone metody na poprawę otrzymywanych wyników z chatuGPT w różnych dziedzinach i zadaniach. 

Warsztat jest skierowany do osób na początku przygody z generative AI. Dla osób, które gdzieś słyszały o chatGPT, ale jeszcze nie miały okazji skorzystać lub osób, które już z niego korzystają, ale nadal mają wątpliwości i chciałby dowiedzieć się więcej. Warsztat nie wymaga żadnej wiedzy technicznej. W trakcie warsztatu uczestnicy powinni mieć dostęp do komputera. 

KIEDY: 13 czerwca (wt), 17:00 - 19:00 
PRELEGENT: Konrad Sowa
GDZIE: online | warsztat
Uwaga: liczba miejsc ograniczona! 

Zapisy na wydarzenie: https://bit.ly/AIPUJ-praktyczny-przewodnik-po-generatywnym-AI


Link do wydarzenia zostanie przekazany zarejestrowanym uczestnikom w osobnej wiadomości.

Prelegent:

Zdjęcie prelegenta Konrada SowyKonrad Sowa - pracuje w SMOK Ventures, czołowym polsko-amerykańskim funduszu venture capital, dedykowanym wsparciu startupów na wczesnym etapie rozwoju. Oprócz działalności inwestycyjnej, Konrad jest doktorantem na Akademii Leona Koźmińskiego, najlepszej uczelni biznesowej w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie prowadzi badania nad przełomową koncepcją human-AI collaboration.
 

Jako wykładowca, mentor i doradca startupów, Konrad dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, edukując w tematyce związanej ze startupami, venture capital, modelowaniem biznesowym i sztuczną inteligencją w biznesie. Wspierał liczne startupy w ramach różnych programów akceleracyjnych. Publikuje artykuły na temat generatywnej sztucznej inteligencji w renomowanych czasopismach naukowych i popularnonaukowych, przyczyniając się do rozwoju tej dziedziny.

Przed dołączeniem do SMOK Ventures, Konrad był menedżerem inwestycyjnym w hubraum, korporacyjnym inkubatorze startupów i funduszu, gdzie doskonalił swoje umiejętności w identyfikowaniu i wspieraniu obiecujących przedsięwzięć. Wcześniej zdobył cenne doświadczenie w consultingu, rozwijając swoją wiedzę w zakresie strategii biznesowej i innowacji.

W życiu prywatnym Konrad jest oddanym opiekunem dwóch psów rasy kundelbury. Uwielbia nurkowanie, kawę speciality i projekty DIY.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron