Webinar: Skuteczne przewodzenie zespołem (9.05.2023)

W trakcie spotkań z cyklu "Akademia Przedsiębiorczych" macie szansę przyjrzeć się aspektom rozwoju kompetencji miękkich niezbędnych na arenie zawodowej!

Szkolenie jest skierowane do początkujących liderów oraz osób zainteresowanych zarządzaniem. Wielokrotnie potwierdzone i opisane przez ekspertów teorie dotyczące motywacji, budowania zespołu, efektywnej komunikacji i zarządzania wiedzą zostaną uzupełnione konkretnymi przykładami i praktycznymi poradami wynikającymi z doświadczeń trenera. Tematyka warsztatu skupi się szczególnie na problematyce zarządzania zespołem w organizacji pozarządowej (w tym np. studenckiej) oraz w początkującym zespole biznesowym.

KIEDY: 09 maja (wt), 17:00 - 19:00
Zapisy na wydarzenie:
Link do wydarzenia zostanie przekazany zarejestrowanym uczestnikom w osobnej wiadomości.

Prelegent:

Zdjęcie Michała AdamczykaMichał Adamczyk jest Prezesem Zarządu fundacji "Kraków Miastem Startupów", gdzie odpowiada m.in. za program akceleracyjny dla start-upów technologicznych na początkowym etapie rozwoju. Posiada 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu organizacjami biznesowymi i społecznymi. Ekspert ds. innowacji i doradca start-upów. Ocenił kilkadziesiąt modeli biznesowych dla Polskiej Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Jest inżynierem informatyki stosowanej i magistrem zarządzania. Posiada ponad 5-letnie doświadczenie dydaktyczne i jest autorem kilkunastu publikacji naukowych w obszarze zarządzania innowacjami. Absolwent prestiżowego szkolenia z zakresu komercjalizacji technologii na Wageningen University (Holandia) w ramach programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Transformation.doc”.