Webinar: Nowelizacja Kodeksu Pracy. Praca zdalna (26.04.2023)

Jedna z ostatnich nowelizacji Kodeksu pracy obejmuje wprowadzenie regulacji dotyczącej pracy zdalnej. Odmiennie niż na podstawie przepisów z czasów pandemii COVID-19, będzie mogła ona zostać wprowadzona także na podstawie porozumienia pracownika i pracodawcy w czasie trwania stosunku pracy, a także przy zawieraniu umowy o pracę. Dopuszczalne będzie świadczenie pracy zdalnej całkowicie i częściowo (hybrydowo).

W czasie szkolenia przyjrzymy się nowym obowiązkom i uprawnieniom obu stron stosunku pracy związanych z wdrożeniem tej formy świadczenia pracy. Prelekcji towrzyszyć będzie sesja Q&A.

KIEDY: 26 kwietnia (śr), 17:00 - 19:00

PRELEGENTKA: Kinga Moras-Olaś

Zapisy na wydarzenie: https://bit.ly/AIPUJ-nowelizacja-kp-praca-zdalna

Link do wydarzenia przeslemy zarejestrowanym uczestnikom w osobnej wiadomości.

Zdjęcie prelegentki dr Kingi Moras-OlaśKinga Moras-Olaś, radca prawny, doktor nauk prawnych ze specjalnością prawo pracy. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Stypendystka na Johannes Kepler Universität Linz (Austria). Absolwentka Szkoły Prawa Austriackiego Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Wiedeńskiego. W czasie studiów doktoranckich prowadziła badania naukowe na Ruprecht-Karls-Universität w Heidelbergu oraz Ruhr – Universität w Bochum. Autorka licznych publikacji z zakresu prawa pracy i prelegentka na konferencjach krajowych i zagranicznych. Wykładowca na Podyplomowych Studiach Prawa Pracy prowadzonych przez Katedrę Prawa Pracy i Polityki Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.