Webinar: Zainwestuj w siebie — wsparcie z Funduszy Europejskich na kursy, szkolenia i wolontariat za granicą (12.04.2023)

Do udziału w spotkaniu informacyjnym zapraszamy osoby, które chcą się dowiedzieć, jak zmienić swoją sytuację na rynku pracy oraz podnieść lub zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe.

Zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu „Jak pozyskać środki z Funduszy Europejskich?”, które może być ciekawe dla osób szukającym możliwości rozwinięcia własnych umiejętności i lepszego przygotowania na wyzwania runku pracy.

Eksperci z zespołu Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich UMWM przybliżą tym razem temat aktualnej oferty wsparcia w zakresie sfinansowania rozwoju osobistego oraz wolontariatu za granicą.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak zmienić swoją sytuację na rynku pracy oraz podnieść lub zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe - zapraszamy do udziału w naszym webinarze!

KIEDY: 12 kwietnia (śr), 10:00 - 12:00
Zapisy na wydarzenie: https://bit.ly/AIPUJ-wsparcie-funduszy-europejskich-kursy-szkolenia-wolontariat
Link do wydarzenia zostanie przekazany zarejestrowanym uczestnikom w osobnej wiadomości

Prelegenci:

Zdjęcie prelegentki Anety Foryś

Aneta Foryś - specjalistka ds. Funduszy Europejskich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. Doradza w zakresie funduszy inwestycyjnych. Ma na koncie szereg przeprowadzonych szkoleń oraz spotkań informacyjnych ukierunkowanych na rozwój przedsiębiorczości (m.in. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, Małopolski Festiwal Innowacji).

Zdjęcie prelegenta Bartłomieja GąciarzaBartłomiej Gąciarz - specjalista ds. funduszy europejskich w Urzędzi Marszałkowskim Województwa Małopolskiego, Absolwent Wydziału Prawa i Administracji. Ekspert z zakresu projektów badawczo – rozwojowych, posiadający 10 letnie doświadczenie w pozyskiwaniu środków Unii Europejskiej, doświadczony trener, na swoim koncie ma kilkadziesiąt przeprowadzonych szkoleń i spotkań informacyjnych.