Webinar: Akademia Przedsiębiorczych. Skuteczne metody zarządzania projektami (15.03.2023)

W ramach tegorocznej edycji Tygodnia Kształcenia zapraszamy na pierwsze wydarzenie z nowego cyklu "Akademia Przedsiębiorczych" popularny, mimo to ważny temat przybliży Michał Adamczyk - prezes zarządu Kraków Miastem Startupu!

Celem warsztatu jest przekazanie praktycznych technik i wskazówek dotyczących zarządzania projektami. Na warsztacie omówione zostaną sprawdzone metody efektywnego planowania przebiegu projektu, kontrolowania jego rezultatów oraz koordynowania pracą zespołu projektowego. Warsztat skierowany jest zarówno do początkujących project managerów, jak i do osób, które planują rozpoczęcie swojej kariery zawodowej w tym obszarze, w szczególności do studentów działających w kołach naukowych czy organizacjach studenckich.

KIEDY: 15 marca (śr), 17:00 - 19:00
Zapisy na wydarzenie ➡️ https://bit.ly/AIPUJ-skuteczne-metody-zarzadzania-projektami

Link do wydarzenia zostanie przekazany zarejestrowanym uczestnikom w osobnej wiadomości.

Prelegent:

Michał Adamczyk jest Prezesem Zarządu fundacji "Kraków Miastem Startupów", gdzie odpowiada m.in. za program akceleracyjny dla start-upów technologicznych na początkowym etapie rozwoju. Posiada 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu organizacjami biznesowymi i społecznymi. Ekspert ds. innowacji i doradca start-upów. Ocenił kilkadziesiąt modeli biznesowych dla Polskiej Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Jest inżynierem informatyki stosowanej i magistrem zarządzania. Posiada ponad 5-letnie doświadczenie dydaktyczne i jest autorem kilkunastu publikacji naukowych w obszarze zarządzania innowacjami. Absolwent prestiżowego szkolenia z zakresu komercjalizacji technologii na Wageningen University (Holandia) w ramach programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Transformation.doc”.