Webinar: Jak być Lemem własnych kompetencji? O future skills i trendach rynku pracy (17.01.2023)

2023 rozpoczynamy z przytupem pod hasłem: jak odnaleźć się w świecie VUCA (zmienności, niepewności, złożoności i niejednoznaczności)? Na ostatnim spotkaniu z cyklu zorganizowanym z Biurem Karier UJ, Paulina Hojda opowie jak kształtować karierę, by jutro nie zmarnować własnego potencjału.

Dlaczego o rynku pracy nie można myśleć wyłącznie w perspektywie „dzisiaj”? Czy można stać się futurologiem własnej kariery i skąd czerpać na ten temat informacje? Czy future skills i przewidywanie trendów kompetencyjnych na rynku pracy to tylko naukowa mrzonka czy coś więcej? Na te i podobne pytania prelegentka odpowie podczas spotkania. Myśląc futurologicznie, będzie krótko i interaktywnie.

KIEDY: 17 stycznia (wt), 17:00 - 19:00
Zapisy na wydarzenie ➡️ https://bit.ly/AIPUJ-o-future-skills-trendach-na-rynku-pracy

Link do wydarzenia zostanie przekazany zarejestrowanym uczestnikom w osobnej wiadomości.

Prelegentka:

Prelegentka Paulina HojdaPAULINA HOJDA - absolwentka socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie studentka Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych Uniwersytetu Łódzkiego, w ramach której przygotowuje rozprawę dotyczącą determinant zaangażowania w pracę i ich związku ze wskaźnikami makroekonomicznymi. Zawodowo związana z Centrum Wsparcia Dydaktyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie koordynuje pracę zespołu realizującego badania praktyczne w obszarze jakości kształcenia. W pracy wykorzystuje głównie metody ilościowej analizy danych. Brała udział w ogólnopolskim projekcie Badanie Losów Zawodowych Absolwentów Uczelni Artystycznych w roli eksperta ds. metodologii. Obecnie członek zespołu badawczego w projekcie Doskonały Uniwersytet, w ramach którego opracowywany jest prognostyczny model popytu na pracę studentów i absolwentów UJ. Autorka publikacji dotyczących tranzycji absolwentów na rynek pracy. W wolnych chwilach uwielbia biegać na „piątki”, chodzić po górach i prowadzić niekończące się dyskusje ze swoimi córkami.

Szkolenie sfinansowane w ramach projektu Inkubator Innowacyjności 4.0

Logotypy projektu Inkubatora Innowacyjności