Warsztaty: Design Thinking czyli działaj, nie gadaj! (23.02.2019)

DEMOworkshop to cykl warsztatów, które będą organizowane przez teamHADRON™ w Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ już od lutego! Chcemy by inspirowały i wskazywały możliwości, trendy, wyzwania oraz dylematy zarządzania: zespołem, produktem, sprzedażą, strategią marketingową, pomysłem.

Każde z naszych DEMOworkshop skupi się na jednej, zwinnej metodyce. Będzie dawkę podstawowej wiedzy i praktycznych wskazówek. Pozwoli poznać ale również przetestować w działaniu dostępne narzędzia, charakterystyczne dla konkretnej metodyki zwinnej. Mamy nadzieję, że pozwoli również uczestnikom: na sprawniejsze i świadome poruszanie się w świecie stale ewoluujących metod zarządzania projektami, produktem, czy firmą i na polepszenie ich efektywność.

W nowym cyklu szkoleniowym teamHADRON™, który rusza w AIP UJ od lutego, kolejna propozycja to projektowanie rozwiązania za pomocą design thinkingu.

Design łączy trzy obszary: technologii, biznesu i ludzi. Powstał jako sposób projektowania nowych rozwiązań, w których centrum jest człowiek i jego potrzeby. Metoda szybko zyskała uznanie w wielu branżach jako narzędzie wspomagające projektowanie nowych produktów lub usług, zwiększające efektywność strategii marketingowo-sprzedażowych lub też działań podejmowanych w zakresie employer brandingu. Stosują ją m.in.: Microsoft i Ikea.

Zapraszamy do zakosztowania całego procesu design thinking i przetestowania kilku jego kluczowych narzędzi. Pochylimy się nad identyfikacją potrzeb klientów, spróbujemy stworzyć, a następnie przetestować prototyp naszego rozwiązania. Nie przegap tej okazji. Czekamy na Ciebie :)

Nie zwlekaj, sprawdź jak działa Design Thinking , zgłoś swój udział - liczba miejsc ograniczona !

KIEDY: 23 lutego (sobota) o godz. 9.00 - 15.00 - udział bezpłatny.
GDZIE: AIP UJ - Kampus UJ ul. Łojasiewicza 6, Budynek Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego (parter)
DEMOworkshop Design Thinking poprowadzą: Magda Trzcionka i Edyta Giżycka - teamHADRON™

Rejestracja: https://255212-15.evenea.pl/

Grafika Design Thinking