Warsztaty: Action Learning (21.02.2019)

DEMOworkshop to cykl warsztatów, które będą organizowane przez teamHADRON™ w Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ już od lutego! Chcemy by inspirowały i wskazywały możliwości, trendy, wyzwania oraz dylematy zarządzania: zespołem, produktem, sprzedażą, strategią marketingową, pomysłem.

Każde z naszych DEMOworkshop skupi się na jednej, zwinnej metodyce. Będzie dawkę podstawowej wiedzy i praktycznych wskazówek. Pozwoli poznać ale również przetestować w działaniu dostępne narzędzia, charakterystyczne dla konkretnej metodyki zwinnej. Mamy nadzieję, że pozwoli również uczestnikom: na sprawniejsze i świadome poruszanie się w świecie stale ewoluujących metod zarządzania projektami, produktem, czy firmą i na polepszenie ich efektywność.

Pierwszy DEMOworkshop z cyklu warsztatowego teamHADRON™ dedykujemy ACTION LEARNING.
ACTION LEARNING to metodyka stosowana w zarządzaniu przez m.in.: Samsung, Toyota, Panasonic oraz Pepsi. Pozwala na dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, rozwija umiejętności liderskie i podnosi skuteczność pracy członków zespołu / firmy. Realizowana jest ona w zespołach składających się z 4-8 osób o różnych kompetencjach i odmiennych sposobach patrzenia na problem. Dzięki prostym regułom i czytelnemu procesowi przynosi satysfakcjonujące i niekiedy zaskakujące rezultaty prac nad złożonymi problemami, projektami czy rozwiązaniami (produkt/usługi)

Nie zwlekaj, sprawdź czym jest ActionLearning w praktyce i zgłoś swój udział liczba miejsc ograniczona !

KIEDY: 21 lutego (czwartek) o godz. 17.00 - 19.00 - udział bezpłatny.
GDZIE: AIP UJ - Kampus UJ ul. Łojasiewicza 6, Budynek Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego (parter)
DEMOworkshop Action Learning poprowadzi: Magda Trzcionka teamHADRON™

Rejestracja na warsztaty: https://255212-14.evenea.pl/