ŚTP: Dzień otwarty AIP UJ (14.11.2018)

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zapraszamy na dzień otwarty AIP UJ. Będzie można zapytać o wszystko, co dotyczy Inkubatora, start-upów, posmyłów biznesowych i nie tylko :) Nie zabraknie też gier, quizów oraz konkursów.

KIEDY: 14 listopada czerwca, 10:00 - 14:00

GDZIE: siedziba AIP UJ (ul. Łojasiewicza 6, Wydział Matematyki i Informatyki UJ)

Choć drzwi inkubatora zawsze stoją przed aspirującymi biznesmenami otworem, 14 listopada w godz. 10:00-14:00 uchylimy je dla Was jeszcze szerzej!
Wszystkich chętnych oprowadzimy po zakamarkach naszego "akwarium", pokażemy, czym zajmujemy się na co dzień i jak możemy pomóc w spełnieniu Waszych marzeń o własnym interesie.
Sprawdzimy też (i nagrodzimy licznymi upominkami ) wiedzę i spryt odwiedzających w kilku quizach i konkursach - więcej szczegółów na grafice!
Łowców nagród, dobrej zabawy, motywacji i biznesowego know-how zapraszamy już w najbliższą środę do naszej siedziby przy Łojasiewicza 6.

Dzien otwarty