Program mentoringowy: Biznes Tandem - rozwiń swój pomysł z ekspertem (07.06.2018)

Program mentoringowy: Biznes Tandem  - rozwiń swój pomysł z ekspertem (07.06.2018)

Stwórz z nami Twój biznes tandem, czyli mikro-zespół a w nim Ty + menadżer!

Organizatorzy: Centrum Transferu Technologii CITTRU,
                       Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ

Od dawna układasz plany biznesowe: masz pomysł jak usprawnić proces, stworzyć nową usługę, produkt?

Brak ci wiedzy by realnie ocenić potrzeby klientów i nie wiesz, jak zacząć?

Potrzebujesz doradcy, który oceni rynkowy potencjał pomysłu i zaplanuje efektywne działania?

Stwórz z nami Biznes Tandem
czyli
 mikro-zespół: Ty + menadżer.

Jak to zrobić?

Wypełnij listę potrzeb zamieszczoną tutaj, która pomoże nam określić najbardziej pożądane kompetencje menadżera, z którym będziesz pracował nad wdrożeniem pomysłów jako Biznes Tandem.

Pomysły zbieramy do 27 maja 2018r.

Kiedy rozpoznamy Twoje potrzeby nasz menadżer zaproponuje najskuteczniejsze rozwiązania i doradzi w jaki sposób wprowadzić Twój produkt bądź usługę na rynek.

Przybądź na spotkanie warsztatowe poświęcone praktycznym narzędziom usprawniającym komunikację stosowanym m.in. w zespołach agile (new management).

Spotykamy się w:

Park Lifescience, Kraków, ul. Bobrzyńskiego 14, sala Titanic

7 czerwca 2018, godz. 14.00 – 16.00

Zaprosimy cię również na MeetUP Biznes Tandemy, gdzie poznasz swojego menadżera i razem zaczniecie pracę nad wdrożeniem pomysłów biznesowych.

Spotykamy się w:

Park Lifescience, Kraków, ul. Bobrzyńskiego 14, sala Titanic

7 czerwca 2018, godz. 16.00 – 18.00

Kogo szukamy?

Studentów, doktorantów, absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz wszystkich tych, którzy mają pomysły biznesowe, pytania i chcą poznać opinie ekspertów znających odpowiedzi.

Potrzebujesz więcej informacji?

Osoba kontaktowa: