Szkolenie: Perswazja w wystąpieniach publicznych (30.11.2017)

AIP UJ zaprasza na szkolenie "Perswazja w wystąpieniach publicznych. Szkolenie poprowadzi Filip Werstler.

Plakat promocyjny szkolenia " Perswazja w wystąpieniach publicznych"

AIP UJ zaprasza na szkolenie!

Perswazja w wystąpieniach publicznych

W wystąpieniach publicznych liczy się nie tylko to co mówimy, ale także to jak przekazujemy to, co mamy do powiedzenia. Podczas gdy jedni czytając ze sceny potrafią zanudzić na śmierć, inni porywają tłumy, przekonują do swoich idei czy prowadzą skuteczne prezentacje biznesowe. Na czym polega różnica? Na tym, że jedni dbają o to jak są odbierani i świadomie kreują swój wizerunek w oczach odbiorców, podczas gdy inni uważają to za zbędny szczegół. Jeśli chcesz wiedzieć jak świadomie wpływać na swoich odbiorców oraz w jaki sposób budować swoje komunikaty tak, by chcieli Cię słuchać – ten event szkoleniowy jest dla Ciebie!

Podczas tego eventu:

- dowiesz się co zrobić przed wystąpieniem, by jeszcze zanim rozpoczniesz budować odpowiednie wrażenie

- poznasz techniki otwarcia wystąpienia, które momentalnie przykują uwagę Twoich odbiorców

- nauczysz się jak opowiadać historie tak, by miały one jak największą wartość dla tych, którzy Cię słuchają

- dowiesz się jak kończyć wystąpienie i podkreślać najważniejsze punkty Twojej wypowiedzi

Gdzie: Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ – Łojasiewicza 6, parter (Wydział Matematyki i Informatyki UJ)

Kiedy:  30 listopada (czwartek) 17:00

Ilość osób: 12

Zgłoszenie: wyślij e-mail o tytule "PERSWAZJA" na adres: inkubator@uj.edu.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, ewentualnie jeśli jesteś studentem: wydział, kierunek, rok studiów) i czekaj na potwierdzenie. Pierwszeństwo zapisu mają startupy AIP UJ.

Zdjęcia Filipa Werstlera

Filip Werstler: Trener wystąpień publicznych oraz komunikacji w biznesie.

Człowiek dla którego wystąpienia publiczne to sztuka a komunikacja interpersonalna to pasja. Od dziecka na scenie, a od 2012 roku trener który nieprzerwanie prowadzi szkolenia, zarówno w Polsce jak i za granicą. Swoje doświadczenie zdobywał od trenerów światowej klasy, takich jak Robert Kiyosaki, Andy Harrington czy Les Brown. Poznał 4 języki obce, zwiedził 15 krajów, a na jego największym dotychczasowym wystąpieniu przemawiał do 1200 osób (17.03.2016, Kraków, Hala Wisły). Jego codzienną rzeczywistością jest podnoszenie umiejętności wystąpień publicznych oraz perswazji wśród kadr i zarządów firm z sektora MSP.