Szkolenie: Oswoić innowacje i inteligentne specjalizacje (25.10.2017)

Zapraszamy na szkolenie "Oswoić innowacje i inteligentne specjalizacje".

Innovation

Zapraszamy na szkolenie

"Oswoić innowacje i inteligentne specjalizacje"

Prowadzone przez Eksperta (dr Zofię Gródek-Szostak) szkolenie jest pierwszym z cyklu Przedsiębiorca na Autostradzie Innowacji!

Obecna perspektywa finansowania obejmująca lata 2014-2020 obliguje przedsiębiorców nie tylko do podejmowania działalności innowacyjnej, ale również wpisującej się w obszary krajowych i regionalnych inteligentnych specjalizacji.

Podczas spotkania przedstawiona zostanie idea czym są innowacje, zidentyfikowane zostaną ich źródła oraz korzyści dla przedsiębiorcy. Uczestnicy poznają również ideę inteligentnych specjalizacji oraz ich wpływ na rozwój  atrakcyjności gospodarczej regionu.

Termin: środa, 25.10.2017

Miejsce: Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej (WZiKS)UJ, ul. Łojasiewicza 4, sala 2.124

Godziny: 9:00 - 13:00

ZAPISZ SIĘ!