Szkolenie: Dress Code dla przedsiębiorcy, czyli ubieraj się jak człowiek sukcesu (12.10.2017)

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ zaprasza do udziału w szkoleniu z "Dress Code dla przedsiębiorcy, czyli ubieraj się jak człowiek sukcesu". Wykład poprowadzi stylistka i kreatorka wizerunku - Justyna Kowalcze.

Plakat promocyjny szkolenia "Dress code dla przedsiębiorcy''

AIP UJ zaprasza na szkolenie!

Czy wiesz, że na wywarcie pozytywnego wrażenia masz dokładnie trzy sekundy? Tyle czasu potrzebuje ludzki mózg, by wyrobić sobie zdanie na temat widzianej po raz pierwszy osoby.    Dowiedz się, co robić, by te trzy sekundy działały na Twoją korzyść!

Przedsiębiorca, wchodząc nieustannie w interakcje z ludźmi, potrzebuje spójnego wizerunku, nie tylko by zjednywać sobie potencjalnych partnerów biznesowych i klientów, ale także wzmacniać poczucie pewności siebie. Praca nad wizerunkiem jest więc jednym z elementów składających się na sukces osoby przedsiębiorczej.

Dzięki szkoleniu:

• dowiesz się, jaki wpływ ma wygląd Twój i Twojego pracownika na wizerunek firmy,
  • poznasz rodzaje dress code'u,
  • zapoznasz się z zasadami kreowania profesjonalnego wizerunku,
  • nauczysz się dobierać elementy garderoby do okazji,
  • zaczniesz stosować elementy psychologii koloru,
  • unikniesz najczęściej popełnianych błędów w tworzeniu profesjonalnego wizerunku.

Szkolenie ma formę wykładu popartego prezentacją multimedialną, uczestnicy otrzymują odpowiednie materiały ćwiczeniowe i dydaktyczne.

Gdzie: Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ – Łojasiewicza 6

Kiedy: 12 października (czwartek) 15:00 – 17:00

Ilość osób: min – 8 osób, max – 16 osób

Zgłoszenie: wyślij e-mail o tytule "Dress Code" na adres: inkubator@uj.edu.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, ewentualnie jeśli jesteś studentem: wydział, kierunek, rok studiów) i czekaj na potwierdzenie.

Zdjęcie prelegentki Justyny Kowalcze

Prelegent: Justyna Kowalcze – stylistka, kreatorka wizerunku. W wieku 37 lat, gdy usłyszała diagnozę stwardnienia rozsianego, rzuciła pracę nauczycielki języka angielskiego, by realizować swoje marzenia o stylizowaniu. Wierzy, że każdy, niezależnie od płci, wieku, wzrostu, wagi, miejsca zamieszkania czy wykonywanej pracy, zasługuje na to, by lśnić własnym blaskiem. Wsłuchując się w potrzeby klientów dobiera garderobę tak, by podkreślała tkwiące w nich piękno, była spójna z osobowością i dodawała pewności siebie. Jej celem jest zapalić gwiazdę w każdym, by jaśniał, rozwijał się i był szczęśliwy.

Zapraszamy!