Warsztaty: Jak blogować i nie zwariować? (21.06.2017)

Jan Kaczmarczyk prowadzi blog o tym, jak z każdego dnia uczynić operacją specjalną - www.operator-paramedyk.pl. Jest mężem Ani, ojcem Jasia i Emilki. Zawodowo zajmuje się bezpieczeństwem w sektorze finansowym. Od sześciu lat pomaga innym w odkrywaniu i realizowaniu swoich celów.

Warsztaty są dla Ciebie, jeżeli:Plakat promocyjny warsztatów "Jak blogować i nie zwariować''

- zastanawiasz się, czy pisanie bloga jest w ogóle dla Ciebie,

- chcesz podzielić się ze światem swoim punktem widzenia, ale nie do końca wiesz, jak się za to zabrać,

- chcesz wykorzystać bloga do promocji swojej firmy,

- po jakimś czasie tworzenia bloga się "zaciąłeś" i nie wiesz, jak ruszyć dalej,

- chcesz zweryfikować, czy "bloger" to naprawdę ktoś, kto tylko siedzi w necie i mu za to płacą.

Jeśli należysz do którejś z tych grup (lub z innego powodu zainteresowały się warsztaty), zapisz się, a w ciągu trzech godzin warsztatów dowiesz się:

- o ilu rzeczach tak naprawdę musisz pomyśleć podejmując decyzję o prowadzeniu bloga,

- co oznacza prowadzenie bloga dla Ciebie i Twoich bliskich,

- jak zabrać się za tworzenie własnego bloga,

- jak wybrać odpowiednie do tego narzędzia,

- jak napisać pierwsze dziesięć wpisów,

- jak wypromować blog nie wydając na to ani złotówki,

- co jest najważniejszą rzeczą, której nauczyłem się przez ponad trzy lata pisania bloga.

Gdzie: Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ – Łojasiewicza 6

Kiedy: 21 czerwca (środa) godz. 15:00

Zgłoszenie: wyślij e-mail o tytule: Warsztaty "Jak blogować i nie zwariować?", na adres: inkubator@uj.edu.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, ewentualnie jeśli jesteś studentem: wydział, kierunek, rok studiów) i czekaj na potwierdzenie.

Zdjęcie prelegenta Jana Kaczmarczyka

Prelegent: Jan Kaczmarczyk prowadzi blog o tym, jak z każdego dnia uczynić operacją specjalną - www.operator-paramedyk.pl. Jest mężem Ani, ojcem Jasia i Emilki. Zawodowo zajmuje się bezpieczeństwem w sektorze finansowym. Od sześciu lat pomaga innym w odkrywaniu i realizowaniu swoich celów.

Zapraszamy!