Warsztaty: Mały Przedsiębiorca - Mały Matematyk (20.05.2017)

Kluczem do przedsiębiorczości jest matematyka. Rozpalanie dziecięcej ciekawości i zamiłowania do matematyki zaowocować może w przyszłości umiejętnością kreatywnego i logicznego myślenia, a to jedna z głównych cech postawy przedsiębiorczej.

AIP UJ zaprasza na warsztat!

Warsztat skierowany jest do rodziców z dziećmi w wieku przedszkolnym/wczesnoszkolnym. Na spotkaniu poprzez gry i zabawy mierzyć się będziemy  z problemami matematycznymi, podczas których uczniowie wraz z rodzicami będą mieli okazję poznać kilka łamigłówek i zabaw dotyczących figur geometrycznych, zapoznać się z kostką Rubika oraz jej wariacjami a także zbudować -z matematycznych klocków wielką wspólną bryłę. Na zajęciach poznamy również kilka gier planszowych jako propozycja alternatywnej formy
spędzania czasu w rodzinnym gronie.

Adresaci: Warsztat skierowany jest do rodziców z dziećmi w wieku przedszkolnym/wczesnoszkolnym

Gdzie: Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ – Łojasiewicza 6

Kiedy: 20 maja (sobota) 10:00 – 11:00 i 12.00 – 13.00

Ilość osób: max 10 par (Rodzic - Dziecko)

Zgłoszenie: wyślij e-mail o tytule "Mały przedsiębiorca – mały matematyk" na adres: inkubator@uj.edu.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, ewentualnie jeśli jesteś studentem: wydział, kierunek, rok studiów) i czekaj na potwierdzenie.