Szkolenie: Genotyp przedsiębiorcy (18.05.2017)

Na szkoleniu wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytanie jakie cechy osobowościowe ułatwiają start w biznesie i pomagają osiągnąć sukces. Kiedy już odkryjemy, że masz to „coś”, podpowiem Ci jak zacząć i gdzie szukać pomocy, by rozpocząć swoją przygodę z własnym startupem.

AIP UJ zaprasza na szkolenie!

Jakie cechy pomagają osiągnąć sukces w biznesie?

Czy jestem przedsiębiorczy? Od czego zacząć budowę własnej firmy?

Jeżeli chcesz uzyskać odpowiedzi na te pytania, zapraszam na szkolenie.

Na szkoleniu wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytanie jakie cechy osobowościowe ułatwiają start w biznesie i pomagają osiągnąć sukces. Kiedy już odkryjemy, że masz to „coś”, podpowiem Ci jak zacząć i gdzie szukać pomocy, by rozpocząć swoją przygodę z własnym startupem.

Adresaci szkolenia:

·       społeczność akademicka i nie tylko,

·       osoby, które myślą o założeniu własnej działalności.

Gdzie: Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ – Łojasiewicza 6

Kiedy: 18 maja (czwartek) 16:00 – 17:30

Ilość osób: min – 8 osób, max – 16 osób

Zgłoszenie: wyślij e-mail o tytule "Genotyp przedsiębiorcy" na adres: inkubator@uj.edu.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, ewentualnie jeśli jesteś studentem: wydział, kierunek, rok studiów) i czekaj na potwierdzenie.

Prelegent: Joanna Buczek, koordynator Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości

Zapraszamy!