MFI'17: Business & Science Network (19-20.05.2017)

W ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji, MFI 2017, w dniach 19-20.05.2017, zapraszamy na spotkanie Business & Science Network, wydarzenie poświęcone komercjalizowaniu wiedzy.

W programie znajdzie się wykład interaktywny i dwa warsztaty dotyczące doktoratów wdrożeniowych oraz współpracy nauki z przemysłem. Majowy Business & Science Network to drugie z serii wydarzeń, które Stowarzyszenie PolDoc organizuje wspólnie z partnerami instytucjonalnymi (Centrum Transferu Technologii CITTRU Uniwersytet Jagielloński i Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego. Autorska formuła B&S Network to solidna dawka aktywnej dydaktyki oraz praktycznych wskazówek   na drodze łączącej naukę z biznesem. Celem spotkania jest zmotywowanie młodych naukowców do podjęcia projektu innowacyjnej przedsiębiorczości, a także dostarczenie narzędzi niezbędnych do komercjalizowania wiedzy. Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Więcej szczegółów oraz rejestracja na stronie: http://www.poldoc.pl/stowarzyszenie/projekty/b-s-network/195-b-s-network