Dni otwarte AIP UJ (16.05.2017)

Zapraszamy na Dni Otwarte AIP UJ 16.05.2017, które odbędą się w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2017! Dowiesz się jak w najprostszy i najszybszy sposób założyć własną firmę. Przedstawimy Ci także ofertę innych aktywności, które możesz u nas podjąć (szkolenia, networking, coworking).

Dni otwarte AIP UJZapraszamy na Dni Otwarte AIP UJ!

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości jest miejscem, w którym w najprostszy i najszybszy sposób można założyć własną firmę. Dzięki innowacyjnemu modelowi zarządzania AIP zapewnia obsługę księgową, obsługę prawną, szkolenia, doradztwo oraz wiele innych dodatkowych korzyści. Dzięki AIP działającemu przy Uniwersytecie Jagiellońskim powstały już 23 start-upy prowadzone przez studentów, doktorantów, pracowników naukowych, a także absolwentów UJ, czy przez osoby nie związane z Uczelnią.

Dla osób zainteresowanych przedsiębiorczością Inkubator oferuje również rozmowy doradcze, networking, coworking i szkolenia miękkie.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej i zapoznać ze szczegółami naszej oferty, zapraszamy na Dni otwarte AIP UJ, które odbywają się w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2017: www.festiwalinnowacji.malopolska.pl/index.php/program-mfi/13-dzien-otwarty-aip-uj

Adresaci Dni otwartych AIP UJ:

·       społeczność akademicka i nie tylko,

·       osoby, które myślą o założeniu własnej działalności.

Gdzie: Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ – Łojasiewicza 6

Kiedy: 16 maja (wtorek) 9:00 – 14:00