Warsztaty: Jak porażkę zawodową przekuć w sukces (25.04.2017)

AIP UJ zaprasza na warsztat!

Doświadczyłeś porażki zawodowej i masz świadomość jej destrukcyjnego wpływu na dalsze decyzje zawodowe? A może obawiasz się następstw porażki zawodowej, czy też masz poczucie utknięcia w pułapce niepowodzeń zawodowych?

W takim razie zapraszamy na warsztat –"Jak porażkę zawodową przekuć w sukces".

Podczas tego warsztatu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak budować swoją karierę zawodową wykorzystując sukcesy i porażki, jak radzić sobie z uczuciami pojawiającymi się wraz z porażką zawodową, a także jak odnieść zwycięstwo zawodowe pomimo porażki zawodowej.

Celem warsztatów jest byś wykształcił w sobie zdolności do korzystania z własnych porażek zawodowych - wypracował umiejętność spojrzenia na porażkę zawodową jak na sprzymierzeńca przyszłego sukcesu, byś umiał ją wykorzystać do wzbogacania swoich doświadczeń, czy wreszcie do odkrycia własnej siły spokoju płynącej z akceptacji przeszłych wydarzeń. Zapraszamy!

Gdzie: Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ – Łojasiewicza 6

Kiedy: 25 kwietnia (wtorek) 16:00 – 19:00

Ilość osób: min – 8 osób, max – 16 osób

Zgłoszenie: wyślij e-mail o tytule "Jak porażkę zawodową przekuć w sukces" na adres: inkubator@uj.edu.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, ewentualnie jeśli jesteś studentem: wydział, kierunek, rok studiów) i czekaj na potwierdzenie.

Zdjęcie prelegentki Ewy NiećEwa Nieć
coach, trener, przedsiębiorca. Doświadczenie zawodowe w biznesie, w dużych organizacjach i małych firmach jako pracownik i osoba zarządzająca oraz członek Rady Nadzorczej spółki. Dzieli się swoim doświadczeniem prowadząc szkolenia w zakresie komunikacji konstruktywnej skierowane do firm (szkolenia oparte o metodę Nonviolent Communication). Współzałożycielka i członek zarządu Stowarzyszenia Profesjonalnych Coachów. Obszar jej zainteresowań koncentruje się na wspieraniu w rozwoju kariery zawodowej osób, które chcą osiągnąć sukces i jednocześnie czerpać radość ze swojej aktywności zawodowej. Prowadzi indywidualne sesje coachingowe specjalizując się w coachingu biznesowym i coachingu kariery oraz w life coachingu.
www.aloha-coaching.com