Szkolenie: Twoja firma to twoja bajka (17.03.2017)

AIP zaprasza na autorskie szkolenie dr hab. Małgorzaty Abassy.

Za siedmioma górami, rzekami i lasami żyła sobie Małgorzata Abassy ze swoimi BAJKAMI (tylko dla Dorosłych);

Razu pewnego spotkała Wilka Złego (który był jej Doradcą), a on rzekł: zrób coś przedsiębiorczego!
Małgorzata Pióro Magiczne zabrała, Bajkowe Seminaria przygotowała i do AIP przyleciała (w te pędy)!

Dzisiaj radzi małym i dużym: Rób tylko to co Ci dobrze służy.
A jeśli nie wiesz, gdzie szukać recepty
Bajki Magiczne są pełne konceptów:-)

Temat szkolenia: Twoja firma to twoja bajka.

Treść: Typy bajkowych bohaterów i archetypy. W jaki sposób działasz, jak wyznaczasz swoje cele i negocjujesz swoje korzyści i po co właściwie potrzebny jest Ci skarb? Ćwiczenia są dobrane tak, by pokazać jak najwięcej aspektów osobowości założyciela i otoczenia firmy.

GdzieAkademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ

Kiedy17 marca 2017 r., godz. 16 - 19

Liczba osóbmin. 8 (tylko studenci)

Zgłoszenie: wyślij e-mail o tytule "Szkolenie: Twoja firma to twoja bajka" na adres: inkubator@uj.edu.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek, rok studiów) i czekaj na potwierdzenie.

Dr hab. Małgorzata Abassy, pracownik Uniwersytetu Jagiellońskiego, kierownik Zakładu Nowożytnej Kultury Rosyjskiej i Teorii Systemów Kulturowych. Prowadzi  badania naukowe z zakresu stosunków międzynarodowych" Polska - Rosja - Iran przez pryzmat kultury, języka i mentalności, a także badania
w obszarze rosyjskiej literatury i kultury. Jest autorką czterech monografii naukowych oraz kilkudziesięciu artykułów.

Swoją wielką pasję Bajki Magiczne dla Dorosłych realizuje jako założycielka firmy "Bajkowe Seminaria. Małgorzata Abassy" - pisze bajki na zamówienie, uczy jak pisać własne historie - o kolejach życia, firmie, wykorzystanych szansach i realizowaniu marzeń.

Jej motto brzmi: "Nie tylko wykład, ale i przykład" - pragnie na własnym przykładzie pokazać, że wiedza znajduje zastosowanie w codziennym życiu, a sprawy poważne można realizować za pomocą lekkiego narzędzia - bajki.
A motto życiowe to: "Droga powstaje, gdy idziesz".

Zapraszamy!