Szkolenie: Kierunek „Człowiek” – właściwe zaspokajanie potrzeb pracownika a jego motywacja do pracy (21.10.2016)

AIP UJ zaprasza serdecznie na szkolenie Kierunek „Człowiek” – właściwe zaspokajanie potrzeb pracownika a jego motywacja do pracy organizowane w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2016.

Plakat: Innowacja to zmiana, która tworzy nową wartość

Dwight David Eisenhower, amerykański dowództwa wojskowy wypowiedział kiedyś takie słowa:
„Wolę zawsze człowieka przekonać, że powinniśmy iść razem. Jeśli mi się uda, mam go z sobą na stałe. Jeśli go zmuszę, będzie ze mną, dopóki będzie się mnie bać, później natychmiast mnie porzuci.”

Wiele przedsiębiorstw traci swoich dobrych pracowników, co bezpośrednio wpływa na jakość i finanse firmy. Według badań PWC utrata jednego pracownika to koszt ponad 50 000zł, a wg badań the Energy Project i Harvard Business Review tylko 7% osób twierdzi, że ma zaspokojone wszystkie sfery życia i dzięki temu potrafi działać efektywnie w pracy.

Aby zobaczyć, czy da się zamienić te 7% na 70% zapraszam na spotkanie podczas, podczas którego poruszymy tematy takie jak:

• Kierunek człowiek – nowy model przywództwa?
  • Kryzys zaangażowania pracownika
  • Podstawowe potrzeby człowieka a produktywność i efektywność działań.
  • Dlaczego motywacja za pomocą kija i marchewki nie działa?
  • Wartości człowieka drogą do sukcesu w firmie.
  • Po co mi kodeks honorowy w biznesie i jak go stworzyć?
  • Harmonia pomiędzy życiem zawodowym a biznesem – czy da się uzyskać? Jeśli tak… to jak?

Termin: 21.10.2016 (piątek), godz. 14:00 - 17:00

Miejsce warsztatu: sala 109 I Piętro Centrum Transferu Technologii CITTRU, ul. Czapskich 4, Kraków

Bilety: warsztat jest bezpłatny

Liczba uczestników: max. 25

Zapisy: zgłoszenia proszę wysyłać na adres  inkubator@uj.edu.pl, w tytule "MFI: Kierunek Człowiek"

Zdjęcie prelegentki Justyny PasionkiWarsztat poprowadzi:

Justyna Pasionek – absolwentka Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Twórcą warsztatów i treningów o  Holistycznym Podejściu do Produktywności i Efektywności. Holistycznym, czyli uwzględniającym sferę fizyczną, emocjonalną, mentalną i duchową, które wpływają na prawdziwy potencjał człowieka.

Życie oparte na wartościach, praca z ludźmi, praca z ciałem, fascynacja wpływem mózgu na efektywność działań, oraz harmonia pomiędzy biznesem a  życiem prywatnym to jej pasje i zainteresowania, które połączyła w autorski program o nazwie „Lepszy Sposób Działania”.

Publikuje artykuły dla INNPoland oraz prowadzi internetowy program Trzy Kroki Do Szczęścia, gdzie wraz zaproszonymi gośćmi pokazuje świadomą stronę zarówno biznesowego jak i prywatnego.