Biznesowy Rozwój z AIP UJ: Warsztaty Identyfikacji Celów (13.10.2016)

Uczestnictwo w samym warsztacie to dopiero początek. Dopiero, gdy z niego wyjdziesz, trzymając w ręce listę 14 Twoich celów do zrealizowania, będziesz miał naprawdę dużo do zrobienia. Zapraszamy do udziału.

Gdy zaczynałem swoją przygodę z rozwojem osobistym, usłyszałem słowa "Pokaż mi cel, a zwyciężę". I udawało mi się przez jakiś czas realizować naprawdę fajne cele, które wskazywał mi lider: zrobiłem 100 pompek na raz, przeszedłem prawie 50 km w nocy w niecałe 8 h, brałem udział w promocji dużego eventu… tylko po jakimś czasie przychodziła refleksja "A właściwie po co to robię?" i odkrywałem, że nawet fajny cel może mnie prowadzić donikąd.

Zacząłem drążyć temat i dowiedziałem się, że można inaczej. Że zamiast wymyślać sobie kolejne cele, patrząc na innych, mogę odkrywać te, które są wpisane we mnie, a realizując je – stawać się coraz bardziej sobą. Krok po kroku nauczyłem się, jak identyfikować takie cele i zacząłem je realizować.

Potem paru znajomych, widząc moją efektywność, zaczęło pytać „Jak Ty to robisz?". Pomagając im przejść przez to, z czym sam wcześniej walczyłem, ułożyłem zestaw pięciu ćwiczeń, które stały się podstawą Warsztatów Identyfikacji Celów. Dzięki tym ćwiczeniom już około 50 osób odkryło, że lista celów do realizacji może nie być kartką, która pląta się wśród papierów tylko dlatego, że żal ją wyrzucić.

Teraz chcę tą wiedzą podzielić się z Tobą w czasie warsztatów przeprowadzonych dla Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości UJ.

Dzięki uczestnictwu w warsztatach:

• zidentyfikujesz kluczowe dla Ciebie wartości,
  • zobaczysz, jakie cele wynikają z tych wartości,
  • odkryjesz cele, przy których zapomnisz o stwierdzeniu „nie chce mi się",
  • dowiesz się, jak rozpocząć realizować nawet największy cel, jaki przed Tobą stoi.

Uczestnictwo w samych warsztatach to dopiero początek. Dopiero, gdy z nich wyjdziesz, trzymając w ręce listę 14 Twoich celów do zrealizowania, będziesz miał naprawdę dużo do zrobienia.

Termin: 13.10.2016 (czwartek) godz. 14.00 - 18.00

Miejsce: AIP UJ, Kampus UJ, ul. Łojasiewicza 6, budynek Wydziału Matematyki i Informatyki UJ (po wejściu skręcamy w lewo : Inkubator znajduje się za szatnią

Warsztat jest bezpłatny, liczba uczestników: 12 osób. Pierwszeństwo mają startupy AIP UJ

Obowiązują zapisy – w przypadku rezygnacji z udziału proszę powiadom nas do 10.10.16.

Zgłoszenie proszę wysłać na maila: inkubator@uj.edu.pl z dopiskiem "AIPUJ cele", podając imię i nazwisko, nr telefonu, jeśli studiujesz: wydział, kierunek studiów lub status zawodowy. Dziękujemy.

Zdjęcie prelegenta Jana KaczmarczykaJan Kaczmarczyk nie uczył się zarządzania czasem i ludźmi w klimatyzowanej sali wykładowej, w sesjach pomiędzy przerwami kawowymi. Już w szkole średniej, jako instruktor Maltańskiej Służby Medycznej, dowodził zabezpieczeniami medycznymi i przygotowywał innych do skutecznego udzielenia pomocy w sytuacjach zagrożenia życia. W czasie studiów przeszedł kurs podoficerski Wojska Polskiego oraz… kurs pedagogiczny na UJ, na którym nauczył się, jak skutecznie przekazać wiedzę zdobytą w mundurze. Od pięciu lat pomaga innym w rozwoju osobistym.

Jest mężem Ani i ojcem dwuletniego Jasia oraz dwumiesięcznej Emilki. Pracuje jako prezes w firmie TEGEOS. Prowadzi blog kato-lifestyle'owywww.operator-paramedyk.pl. Uważa że warto żyć tak, aby każdy dzień był operacją specjalną.