Biznesowy Rozwój z AIP: S.M.A.R.T. w praktyce – przekonania na temat sukcesu i porażki (29.09.16)

Na warsztatach dowiesz się o Metodzie S.M.A.R.T i do czego ona służy oraz liście 5 pierwszych kroków do realizacji świadomego, autonomicznego celu biznesowego.

W taki też sposób konstruujemy swoje myślenie o naszych planach i celach biznesowych. Plany niczym różowe chmurki unoszą się w wyobraźni - dalekosiężne, ambitne i w wymarzonym "innym" świecie.

Aby zejść z piedestału naszych wyobrażeń trzeba mocno stanąć na ziemi i wykazać pracowitość Tytana. Zachować czyste serce i wyobraźnię dziecka oraz motywację świadomej dojrzałej osoby. By jednak tak się stało, warto spojrzeć na siebie oraz swój biznes pod innym kątem.

Na warsztatach odpowiesz sobie na pytania:

• Pomysł, marzenie czy już cel biznesowy?

• Co służy realizacji planów biznesowych? Co motywuje, a co ogranicza?

• Lęk przed sukcesem czy porażką?

• Jak nie poddawać się niemocy, znaleźć motywację i stawiać sobie cele będące w zasięgu działań?

• Poznasz swoją "czarną listę"

Wyjdziesz z:

• Informacją o tym, czym jest Metoda S.M.A.R.T i do czego służy

• Listą 5 pierwszych kroków do realizacji świadomego, autonomicznego celu biznesowego.

Warsztat ma charakter inspiracji do podążania za swoimi marzeniami, pasjami w biznesie oraz konfrontacji ze wspierającymi i ograniczającymi przekonaniami. Popracujemy metodami ćwiczeniowymi i wizualizacją. Dobry humor, żywa dawka najnowszej wiedzy oraz case study gwarantowane.

Termin: 29.09.2016 (czwartek) godz. 13:00 – 16:00

Miejsce szkolenia: AIP UJ, ul. Prof. S. Łojasiewicza 6, 30-348 Kraków

Warsztat jest bezpłatny, liczba uczestników: 10 osób

Zgłoszenie proszę wysłać na adres: inkubator@uj.edu.pl z dopiskiem "Sukces i porażka", podając imię i nazwisko, nr telefonu, jeśli studiujesz: wydział, kierunek studiów lub status zawodowy.

Zdjęcie prelegentki Anny ŻabińskiejSzkolenie prowadzi:

Anna Żabińska – Psycholog, Trener, freelancerka i właścicielka "Przystanek Zmiana"  Projektantka Kariery, Specjalista ds. rekrutacji, Socjoterapeutka Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego oraz Trenerka Zastępowania Agresji. W życiu zawodowym i prywatnym kieruje się mottem: "Jeśli nie ja to kto? Jeśli nie teraz to kiedy?". Prywatnie jest mamą niesfornego trzylatka.