Biznesowy Rozwój z AIP UJ: Pozyskiwanie środków z Funduszy Europejskich (21.07.2016)

Zapraszamy na szkolenie informacyjne z zakresu pozyskiwania środków z programów UE. Spotkanie poprowadzi Bartłomiej Gąciarz.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krakowie we współpracy z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na spotkanie informacyjne na temat oferty wsparcia ze środków Funduszy Europejskich dostępnej w ramach perspektywy finansowej  2014-2020. Ze względu na duże zainteresowanie omawianą tematyką, postanowiliśmy wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i zorganizować indywidualne konsultacje.

Spotkanie jest adresowane do wszystkich osób zainteresowanych tematyką Funduszy Europejskich.

Zdjęcie Bartłomieja GąciarzaPoprowadzi je Bartłomiej Gąciarz: specjalista ds. Funduszy Europejskich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. Doradza w zakresie funduszy inwestycyjnych skierowanych zarówno przedsiębiorcom, jak i dla osobom, które chcą uruchomić działalność gospodarczą. Ma na koncie szereg przeprowadzonych spotkań informacyjnych ukierunkowanych na rozwój przedsiębiorczości (m.in. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, Akademia Przedsiębiorcy, spotkanie w ramach Startup Europe Week).

Na spotkaniu zostaną omówione możliwości ubiegania się o wsparcie na:

1. rozpoczynanie działalności gospodarczej
  2. rozwój prowadzonej działalności gospodarczej
  3. aktywizację zawodową, społeczną oraz na projekty edukacyjne

Data: 21.07.2016 (czwartek)
Godzina: 12:00 – 14:00 + 14:30 - 15:30 konsultacje indywidualne
Miejsce:  AIP UJ, Kampus UJ, ul. Łojasiewicza 6, budynek Wydziału Matematyki i Informatyki UJ (po wejściu skręcamy w prawo i za szatnią jest Inkubator)

Zapisy: wyślij swoje zgłoszenie na adres inkubator@uj.edu.pl, w tytule wiadomości wpisz "Szkolenie: finansowanie Unijne". W treści podaj imię, nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek, rok studiów lub aktualny status zawodowy. Po zapisie otrzymasz informację ws. Twojego zgłoszenia.

Już dziś serdecznie zapraszamy!